Всі аптеки України
Київ (адресу не вказано)
Активні речовини — “Ф”ФЕКСОФЕНАДИН (FEXOFENADINUM)

ФЕКСОФЕНАДИН (FEXOFENADINUM) Діюча речовина

Сортування:
Аллегра® 180 мг таблетки, вкриті оболонкою, 180 мг, блістер, № 10; Опелла Хелскеа Україна
Аллегра® 120 мг таблетки, вкриті оболонкою, 120 мг, блістер, № 10; Опелла Хелскеа Україна
Тигофаст®-180 таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 180 мг, блістер, № 30; Ананта Медікеар Лімітед
Тигофаст®-120 таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 120 мг, блістер, № 30; Ананта Медікеар Лімітед
Алтіва таблетки, вкриті оболонкою, 180 мг, блістер, № 10; САН
Немає в наявності
Фексофаст таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 120 мг, блістер, № 30; Мікро Лабс
Фексофаст таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 180 мг, блістер, № 30; Мікро Лабс
Фексофен-Сановель таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 120 мг, блістер, № 20; Сановель
Фексофен-Сановель таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 180 мг, блістер, № 20; Сановель

неседативний антигістамінний ЛЗ групи антагоністів специфічних рецепторів Н1; є фармакологічно активним метаболітом терфенадину.

симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту (табл. 120 мг) та хр. ідіопатичної кропив’янки (табл. 180 мг).

застосовувати p/os; симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту: застосовувати дорослим та дітям від 12 років по 120 1 р/добу; симптоматичне лікування хр. ідіопатичної кропив’янки: застосовувати дорослим та дітям від 12 років по 180 1 р/добу.

гіперчутливість до фексофенадину або до ін. компонентів ЛЗ.

головний біль, запаморочення, сонливість, нудота, підвищена втомлюваність; частота невідома - реакції гіперчутливості (у вигляді ангіоневротичного набряку, відчуття стиснення у грудях, задишки, відчуття приливів та системної анафілаксії), безсоння, підвищена збудливість НС, розлади сну або нічні кошмари/незвичні сновидіння (хворобливі сновидіння), тахікардія, відчуття серцебиття, діарея, висипання, кропив’янка, свербіж.