0
UA | RU

ФЛЮТИКАЗОНУ ФУРОАТ (FLUTICASONUM FUROAS)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ФЛЮТИКАЗОНУ ФУРОАТ

Аваміс
спрей назальний дозований 27,5 мкг/доза флакон 120 доз, № 1
GlaxoSmithKline

Фармакологічні властивості

синтетичний фторований кортикостероїд з дуже високим рівнем спорідненості до рецепторів глюкокортикостероїдів та сильною протизапальною дією.

Показання ФЛЮТИКАЗОНУ ФУРОАТ

симптоматичне лікування алергічних ринітів.

Застосування ФЛЮТИКАЗОНУ ФУРОАТ

лише для інтраназального застосування; дорослі та діти віком від 12 років: рекомендована початкова доза — по 2 впорскування (27,5 мкг на одне впорскування) у кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 110 мкг); підтримуюча доза препарату може бути зменшена до 1 впорскування у кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 55 мкг); діти віком від 6 до 11 років: рекомендована початкова доза — по 1 впорскуванню у кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 55 мкг); у разі недостатнього контролю за симптомами риніту при впорскуванні в кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 55 мкг) доза може бути збільшена до 2 впорскувань у кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 110 мкг); після досягнення контролю за симптомами риніту рекомендується зменшувати дозу до 1 впорскування у кожну ніздрю 1 р/добу (загальна добова доза — 55 мкг); для отримання повного терапевтичного ефекту необхідно регулярно застосовувати препарат; початок дії спостерігається через 8 год. після першого застосування, однак максимальний терапевтичний ефект настає через декілька днів від початку лікування і тому хворі повинні бути проінформовані, що ефект від лікування буде спостерігатись при регулярному застосуванні препарату; тривалість лікування повинна бути обмежена періодом впливу алергену.

Протипоказання

гіперчутливість до будь-якого компонента препарату, дітям до 6 років.

Побічна дія

носові кровотечі, поява виразок у носі, реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксію, ангіоневротичний набряк, висипання та кропив’янку, біль у носі, дискомфорт (включаючи печіння, подразнення, болісність у носі), сухість у носі, головний біль, транзиторні порушення зору, затримка росту.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko