0
UA | RU

ЕЛЕУТЕРОКОК (ВІЛЬНОЯГІДНИК) КОЛЮЧИЙ* (ELEUTHEROCOCCUS SENTICOSUS*)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ЕЛЕУТЕРОКОК

Фармакологічні властивості

підвищує фізичну та розумову працездатність, г. зору, стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, покращує обмін речовин, чинить незначну стимулюючу гонадотропну та гіпоглікемічну дію; до складу елеутерококу входять елеутерозиди А, В, В1, С, D, Е, F і G, похідні кумарину, флавоноїди, ефірна олія, рослинний віск, смоли, крохмаль та ін. компоненти.

Показання ЕЛЕУТЕРОКОК

фізична і розумова перевтома, неврастенія та психастенія, функціональне виснаження ЦНС, що супроводжується зниженням працездатності, дратівливістю і безсонням; вегетоневрози, післяопераційний період; у поєднанні з іншими ЛЗ — при г. та хр. променевій хворобі.

Застосування ЕЛЕУТЕРОКОК

p/os; дорослим по 20-30 крап. 1 р/день, дітям від 12 років із розрахунку 1 крап. на 1 рік життя дитини 1 р/добу, попередньо розвівши невеликою кількістю води, у першій половині дня (до 15 год.); курс лікування — 25-30 днів; при необхідності — повторити через 1-2 тижні.

Протипоказання

гіперчутливість до компонентів ЛЗ, гіпертермічний с-м, АГ, підвищена збудливість, епілепсія, г. інфекційні захворювання, ІМ, аритмії, безсоння, нейроциркуляторна дистонія.

Побічна дія

АР (почервоніння шкіри, висипання, свербіж); збудження, порушення сну, дратівливість, тривожний стан, зниження працездатності; тахікардія, підвищення АТ; спазм м’язів, порушення з боку ШКТ.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko