0
UA | RU

ХЛОРХІНАЛЬДОЛ (CHLORQUINALDOLUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ХЛОРХІНАЛЬДОЛ

протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології, за виключенням комбінованих препаратів, які містять кортикостероїди

Фармакологічні властивості

активний до аскоміцетів роду Aspergillus та роду Penicillium, дріжджових та дріжджоподібних (Candida albicans та ін.) грибів, а також дерматофітів; має антибактеріальну дію відносно Гр(+) і Гр(-) бактерій (Str. pyogenes, Staph. aureus, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Corinebacterium diphtheriae, Salmonella spp., E. coli), а також деяких найпростіших (Entamoeba histolitica, Trichomonas vaginalis, Lamblia intestinalis). Властива помірна гіперосмолярна активність, внаслідок якої він поглинає піхвові виділення.

Показання ХЛОРХІНАЛЬДОЛ

кольпіти, вульвовагініти грибкової та неспецифічної бактеріальної етіології.

Застосування ХЛОРХІНАЛЬДОЛ

дорослим жінкам вагінально по 1 супоз./ добу протягом 20 днів або по 1 супоз. 2 р/добу протягом 10 днів (перед застосуванням супозиторій необхідно змочити водою); терапію розпочинати на початку менструального циклу.

Протипоказання

гіперчутливість до хлорхінальдолу або до інших компонентів препарату.

Побічна дія

печіння, подразнення, АР (висип, свербіж в ділянці статевих органів), подразнення, контактний дерматит.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko