0
UA | RU

БУТОКОНАЗОЛ

(BUTOCONAZOLUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину БУТОКОНАЗОЛ

ГІНОФОРТ [Архів]
крем піхвовий 20 мг/г аплікатор 5 г, № 1
Gedeon Richter

Фармакологічні властивості

похідне імідазолу, володіє фунгіцидною активністю стосовно грибів Candida, Trichophiton, Micosporum, Epidermaphуton (особливо ефективний при інфекціях, спричинених грибами Candida albicans); ефективний відносно деяких Гр(+) бактерій; як і інші похідні імідазолу він діє шляхом пригнічення синтезу стероїдів; у першу чергу дія імідазолів спрямована на клітинні мембрани чутливих грибків, де з’єднання пригнічують процес перетворення ланостеролу в ергостерол, порушуючи ліпідний склад клітинної мембрани; у результаті змінюється проникність клітинної мембрани грибків, зменшується осмотична рівновага і пригнічується життєдіяльність грибка.

Показання БУТОКОНАЗОЛ

для місцевого лікування вульвовагінальних грибкових інфекцій, спричинених Candida albicans та іншими видами Candida.

Застосування БУТОКОНАЗОЛ

у піхву вводять одноразово (бажано перед сном) вміст одного аплікатора (приблизно 5 г), що дорівнює приблизно 100 мг бутоконазолу нітрату.

Протипоказання

підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу препарату; не застосовувати вагінальний крем вагітним під час І триместру вагітності, а також жінкам репродуктивного віку, які живуть статевим життям, якщо тільки вони не використовують адекватні засоби контрацепції.

Побічна дія

біль у ділянці таза, запалення піхви, набряк піхви, вульвовагінальний свербіж, вульвовагінальне печіння; біль внизу живота, спазми внизу живота; АР.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko