0
UA | RU

БРИНЗОЛАМІД (BRINZOLAMIDUM)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 138890-62-7 C12H21N3O5S3

USPDDN: (R)-4-(етиламіно)-3,4-дигідро-2-(3-метоксипропіл)-2Н-тиєно(3,2-е)-1,2-тиазин-6-сульфонамід 1,1-диоксид.

Mm = 383,512 Да.

Лікарські препарати які містять активну речовину БРИНЗОЛАМІД

Азопт
краплі очні 10 мг/мл флакон-крапельниця Дроп-Тейнер® 5 мл, № 1
Новартіс Фарма
Бризаль
краплі очні, суспензія 10 мг/мл флакон 5 мл, № 1
Фармак
Бринекс
краплі очні, суспензія 1 % флакон-крапельниця 5 мл, № 1
Sentiss Pharma

Фармакологічні властивості

є одним з групи ЛЗ для лікування глаукоми, які називаються інгібіторами карбоангідрази. Він діє шляхом зменшення утворення рідини, що призводить до зниження тиску в оці.

Показання БРИНЗОЛАМІД

зниження підвищеного ВТ при очній гіпертензії та відкритокутовій глаукомі, як монотерапія для пацієнтів, нечутливих до β-блокаторів, або для пацієнтів, яким β-блокатори протипоказані, або як додаткова терапія при застосуванні β-блокаторів або аналогів простагландинів.

Застосування БРИНЗОЛАМІД

в якості монотерапії або додаткової терапії — по 1 крап. в в кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) 2 р/день — вранці та ввечері; у деяких пацієнтів — по 1 крап.3 р/добу; тривалість лікування визначається лікарем. Доза не повинна перевищувати 1ї крап. в уражене око (очі) 3 р/добу.

Протипоказання

підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату; відома підвищена чутливість до сульфонамідів;ниркова недостатність тяжкого ступеня; гіперхлоремічний ацидоз.

Побічна дія

ринофарингіт, фарингіт, синусит, риніт, зменшення кількості еритроцитів, підвищення рівню хлоридів у крові, підвищена чутливість, апатія, депресія, пригнічення настрою, зменшення лібідо, нічні кошмари, нервозність, безсоння, зниження апетиту, порушення координації рухів, амнезія, запаморочення, парестезія, головний біль, погіршення пам’яті, сонливість, тремор, гіпестезія, агевзія, затуманення зору, подразнення ока, біль в оці, відчуття стороннього тіла в оці, гіперемія очей, ерозія рогівки, кератит, точковий кератит, кератопатія, преципітати в оці, забарвлення рогівки, дефект епітелію рогівки, порушення з боку епітелію рогівки, блефарит, свербіж очей, кон’юнктивіт, набряк ока, мейбоміт, підвищена чутливість до яскравого світла, світлобоязнь, сухість очей, алергічний кон’юнктивіт, птеригіум, пігментація склери, астенопія, відчуття дискомфорту, аномальна чутливість очей, сухий кератокон’юнктивіт, субкон’юнктивальна кіста, гіперемія кон’юнктиви, свербіж повік, виділення з очей, утворення лусочок по краях повік, підвищена сльозотеча, набряк рогівки, диплопія, зниження гостроти зору, фотопсія, гіпестезія ока, періорбітальний набряк, підвищення ВТ, збільшення екскавації диску зорового нерва, порушення з боку рогівки, порушення зору, алергічні прояви з боку очей, мадароз, порушення з боку повік, еритема повік, шум у вухах, вертиго, кардіореспіраторний дистрес, брадикардія, прискорене серцебиття, стенокардія, нерегулярність ЧСС, аритмія, тахікардія, гіпертонія, підвищенийАТ, зниження АТ, підвищена ЧСС, задишка, носова кровотеча, біль у ротоглотці, біль у глотці та гортані, подразнення горла, надлишкова секреція носоглоткового слизу, нежить, чхання, гіперреактивність бронхів, застійні прояви у верхніх дихальних шляхах, набряк слизової оболонки придаткових пазух носа, закладеність носа, кашель, сухість у носі, астма, дисгевзія, езофагіт, діарея, нудота, блювання, диспепсія, біль у верхній частині живота, неприємні відчуття у животі, дискомфорт у шлунку, метеоризм, посилення перистальтики кишечнику, розлади ШКТ, гіпестезія ротової порожнини, парестезія ротової порожнини, сухість у роті, відхилення від норми показників печінкових проб, висип, макулопапульозний висип, ущільнення шкіри, кропив’янка, алопеція, генералізований свербіж, дерматит, еритема, біль у спині, спазми м’язів, міалгія,артралгія, біль у кінцівках, біль у ділянці нирок, полакіурія, порушення ерекції, біль, дискомфорт у грудній клітці, відчуття втоми, дискомфорт, біль у грудях, відчуття тривоги, астенія, дратівливість, периферичний набряк, нездужання, відчуття стороннього тіла в оці.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko