• Кабинет
 • БІСАКОДИЛ (BISACODYLUM)

  Опис активної речовини

  Фармакологічні властивості

  проносна; стимулює перистальтику товстої кишки шляхом подразнюючої дії на слизову оболонку або прямої стимуляції нервових закінчень у підслизовому та слизовому нервових сплетіннях; надає послаблювальний ефект, який проявляється розм’якшенням або розрідженням калових мас; механізм проносної дії зумовлений збільшенням проникнення води в порожнину кишечнику та зменшенням її абсорбції, а також прискоренням перистальтики кишечнику; при прийомі вдень проносна дія настає зазвичай через 6-10 год, при прийомі перед сном ‒ через 8-12 год.

  Показання БІСАКОДИЛ

  короткотривале симптоматичне лікування запорів різної етіології: звичні та хр. запори у лежачих хворих і пацієнтів літнього віку, перед діагностичними процедурами, хірургічними та акушерськими втручаннями, а також у перед- та післяопераційний період; клінічна необхідність полегшення дефекації при геморої, анальних фістулах та тріщинах.

  Застосування БІСАКОДИЛ

  внутрішньо препарат приймають перед сном, незалежно від часу вживання їжі; для короткочасного лікування запорів, клінічної необхідності полегшення дефекації при геморої, анальних фістулах та тріщинах: дорослі та діти віком від 10 років: 1-2 табл. (5-10 мг) 1 р/добу; діти віком від 4 до 10 років: 1 табл. (5 мг) 1 р/добу; для підготовки до діагностичних процедур і перед оперативними втручаннями (під наглядом лікаря): дорослі та діти віком від 10 років: 2-4 табл. (10-20 мг) одноразово ввечері; діти віком від 4 до 10 років: 1 табл. (5 мг) ввечері; не рекомендується застосовувати препарат більше 8-10 діб, щоденне застосування препарату небажане; у лікарській формі супозиторії: лише дорослим рекомендовано 1 супозиторій (10 мг) 1 р/добу, вранці; не рекомендується застосовувати препарат більше 7 діб.

  Протипоказання

  підвищена чутливість до бісакодилу та/або до будь-якої допоміжної речовини препарату; г. проктит, г. геморой, спастичний запор, кишкова непрохідність; кровотеча зі ШКТ, маткові кровотечі; с-м г. живота; перитоніт, апендицит та інші запальні процеси в черевній порожнині, защемлена грижа; біль у животі, нудота та блювання невідомої етіології, коліт; тяжка дегідратація; порушення водно-електролітного балансу.

  Побічна дія

  анафілактичні реакції (у тому числі ангіоневротичний набряк); спастичний біль у животі; абдомінальні коліки; метеоризм; нудота; діарея з домішками крові, яка може призвести до зневоднення організму та порушення електролітного балансу; блювання; абдомінальний дискомфорт; атонія кишечнику, коліт; запаморочення, синкопе (в тому числі дефекаційне); гіпокаліємія; слабкість м’язів, судоми, артеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія; синкопе.

  Лікарські препарати які містять активну речовину БІСАКОДИЛ

  БІСАКОДИЛ
  БІСАКОДИЛ
  Монфарм
  лікарські засобі, що застосовуються для лікування закрепів
  БІСАКОДИЛ ГРІНДЕКС
  лікарські засобі, що застосовуються для лікування закрепів
  БІСАКОДИЛ-ДАРНИЦЯ
  БІСАКОДИЛ-ДАРНИЦЯ
  Дарниця ФФ
  лікарські засобі, що застосовуються для лікування закрепів
  БІСАКОДИЛ-ФАРМЕКС
  БІСАКОДИЛ-ФАРМЕКС
  Фармекс Груп
  лікарські засобі, що застосовуються для лікування закрепів
  БІСАКОДИЛ, суп. ректал. 0,01 г блістер, №5, 10
  лікарські засобі, що застосовуються для лікування закрепів
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko