0
UA | RU

ФУЗИДОВА КИСЛОТА (ACIDUM FUSIDICUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ФУЗИДОВА КИСЛОТА

Фузідерм
гель 2 % туба 15 г, № 1
Pharma International
Фузідерм
крем 2 % туба 15 г, № 1
Pharma International
Фузідерм
мазь 20 мг/г туба 15 г, № 1
Pharma International
Фузікутан
крем 2 % туба 5 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
крем 2 % туба 10 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
крем 2 % туба 15 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
крем 2 % туба 30 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
мазь 2 % туба 5 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
мазь 2 % туба 15 г, № 1
Мібе Україна
Фузікутан
мазь 2 % туба 30 г, № 1
Мібе Україна
ФУТАРОН [Архів]
краплі очні, суспензія 10 мг/г флакон-крапельниця 5 г, № 1
Ворлд Медицин Офтальмікс Лімітед

Фармакологічні властивості

бактеріостатична або бактерицидна дія; а/б, що утворюється у процесі росту Fusidium coccineum, порушує синтез білка мікробної клітини; справляє потужну антибактеріальну дію на широке коло грам(+) м/о — Staph. spp., Str. spp., Corynebacterium minutissimum та Propionibacterium acnes, в т.ч. на стафілококи, стійкі до дії пеніциліну, стрептоміцину, левоміцетину, еритроміцину та інших а/б; має властивість діяти через інтактну шкіру; при місцевому застосуванні системна абсорбція незначна.

Показання ФУЗИДОВА КИСЛОТА

як монотерапія або в комбінації із системною терапією, для лікування первинних або вторинних інфекцій шкіри та м’яких тканин, спричинених чутливими штамами мікроорганізмів (Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. та Corynebacterium minutissimum), у тому числі: імпетиго, фолікуліт, пароніхії, сикоз шкіри у ділянці бороди, еритразма, вугрові висипання, інфіковані рани та опіки, інфікований контактний дерматит, інфікований екземоподібний дерматит.

Застосування ФУЗИДОВА КИСЛОТА

дорослим та дітям старше 1 міс: наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри після видалення некротичних мас 2 — 3 р/добу протягом 7 діб; можна застосовувати мазь/крем/гель під пов’язку — у даному випадку можна застосовувати рідше (1-2 р/добу); лікування вугрів необхідно проводити протягом більш тривалого часу — до 14 діб.

Протипоказання

гіперчутливість до фузидієвої кислоти або до інших компонентів препарату, інфекції шкіри та мʼяких тканин, нечутливі до препарату (Pseudomonas aeruginosa).

Побічна дія

свербіж, легке печіння, відчуття поколювання, дерматит, включаючи контактний та екзематозний, шкірні висипання, еритема, біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення, реакції підвищеної чутливості (подразнення шкіри, печіння, конʼюнктивіт, переорбітальний набряк, ангіоневротичний набряк, кропив’янка).

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko