Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

АЛФУЗОЗИН

(ALFUZOSINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Склад і форма випуску

CAS №: 81403-80-7 C19H27N5O4

NLM: N-(3-((4-аміно-6,7-диметокси-2-хиназолініл)метиламіно)пропіл)тетрагідро-2-фуранкарбоксамід.

Mm = 389,453 Да. Альфузозин (у формі гідрохлориду) — білий або білуватий кристалічний порошок з температурою плавлення близько 240 °C, легкорозчинний у воді, помірнорозчинний у спирті і практично нерозчинний в діхлорометане.

Лікарські препарати які містять активну речовину АЛФУЗОЗИН

Алфірум
таблетки з модифікованим вивільненням 10 мг блістер, № 30
SUN

Фармакологічні властивості

активне похідне хіназоліну; вибірково діє на α1-адренорецептори в передміхуровій залозі, на дні сечового міхура та в передміхуровій частині сечовипускального каналу; активація α1-адренорецепторів стимулює скорочення гладкої мускулатури, підвищуючи тонус простати, оболонки простати, передміхурової частини сечовивідного каналу і дна сечового міхура, що призводить до закупорки відтоку із сечового міхура та вторинної нестабільності сечового міхура; α-блокада послабляє інтравезикальну непрохідність шляхом прямої дії на гладку мускулатуру передміхурової залози; знижує тиск у сечовивідному каналі і зменшує опір відтоку сечі в ході сечовипускання; пригнічує гіпертонічну р-цію уретри раніше, ніж судинної мускулатури; поліпшує параметри виділення, знижуючи тонус уретри та опірність відтоку із сечового міхура, полегшує випорожнення міхура.

Показання АЛФУЗОЗИН

симптоматичне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Застосування АЛФУЗОЗИН

внутрішньо р/оs; рекомендована доза — 10 мг 1 р/добу. Винятково чоловікам!

Протипоказання

підвищена чутливість до альфузозину та/або до інших компонентів ЛЗ; ортостатична гіпотензія; комбінація з іншими α-блокаторами; ПН; ХНН (КлКр<30 мл/хв).

Побічна дія

непритомність/запаморочення, головний біль, вертиго, нездужання, сонливість; тахікардія, прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія (постуральна), синкопе, виникнення, погіршення або рецидив стенокардії у пацієнтів з попередньо існуючою хворобою коронарних артерій; нудота, біль у животі, діарея, сухість у роті; висип, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, астенія, припливи крові, набряк, біль у грудях, пріапізм.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko