0
UA | RU

ГАЛАВІТ® (GALAVIT)

Селвім

Склад і форма випуску

Селвім
РечовинаКількість
Галавіт0,1 г
Допоміжні речовини: вітепсол н15, вітепсол w35.
Класифікація
Лікарські засоби
Активна речовина

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 1 супозиторiй мiстить галавіт (натрію амінодигідрофталазиндіону) 100 мг;

допоміжні речовини: твердий жир.

Лікарська форма

Супозиторії ректальні. Супозиторії від білого до білого з жовтуватим вiдтiнком кольору торпедоподібної форми.

Назва і місцезнаходження виробника

ЗАТ «Центр Сучасної Медицини «Медикор» Росія 121374, Москва, вул. Олексія Свиридова, буд. 15, кв. 3. Тел.:+7 (495)786–87–54, 445–14–17; факс 445–20–05 www.galavit.ru; e-mail: [email protected]

Фармакотерапевтична група

Цитокiни та iмуномодулятори. Код АТС L03A X. Препарат має протизапальні та імуномодулюючі властивості.

Його основна дiя зумовлена здатнiстю дiяти на функціонально-метаболітичну активність макрофагів. При запальних захворюваннях препарат оборотно на 6–8 годин інгібує надлишковий синтез фактора некрозу пухлин, інтерлейкіну-1, активних форм кисню гіперактивованими макрофагами, які визначають ступiнь запальних реакцій, їх циклічність, а також вираженість інтоксикації. Нормалізація функціонального стану макрофагів призводить до зниження аутоагресії i відновлення функції Т-лімфоцитів. Одночасно препарат стимулює мікробiцидну активнiсть нейтрофільних гранулоцитів, пiдсилює фагоцитоз, чинить антиоксидантну та антидiарейну дiю, стимулює синтез iнтерферону альфа і гамма, регулює репарацiю тканин, зменшує утворення рубцiв при загоюваннi, підвищує неспецифічну резистентність організму до інфекційних захворювань. Фармакодинамічні ефекти спостерiгаються протягом 72 годин. Препарат швидко виводиться з організму в основному нирками. Після ректального застосування період напiввиведення становить 60–70 хвилин.

Показання для застосування

Як імуномодулятор у комплексній терапії таких захворювань:

  • гострі та хронічні захворювання травного тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ураження печінки різної етіології, у тому числі гепатити В і С, гастроентерит);
  • патогенетичне лікування гострих інфекційних хвороб (кишкові інфекції, гнійний менінгіт, сепсис, бешиха, пневмонії);
  • захворювання урогенітального тракту (генітальний герпес, цитомегаловірусна інфекція, хламідіоз, мікоплазмоз, міома матки, аденома передміхурової залози);
  • гнійно-септичні процеси у перед- та післяопераційному періоді та для профілактики інфекційних хірургічних ускладнень;
  • хронічно рецидивуюча герпетична інфекція;
  • хронічний рецидивуючий фурункульоз;
  • хронічні запальні захворювання, які виникли на фоні вторинної імунологічної недостатності;
  • імунокорекція та імунореабілітація при онкологічних захворюваннях: дисемінований рак молочної залози III стадії, рак легень III стадії (у складі комплексної хіміо- та променевої терапії).

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату, період вагітності або годування груддю.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддюПрепарат не застосовують у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних немає.

Діти. Препарат не застосовують дітям через відсутність досвіду застосування.

Спосіб застосування та дози

Застосовують дорослим. Супозиторії звільняють від контурної чарункової упаковки і потім вводять у пряму кишку. Перед цим рекомендується випорожнити кишечник. Доза та тривалість застосування препарату залежить від тяжкості та тривалості захворювання.

При інфекційних хворобах різної етіології (включаючи септичні стани, гепатити В і С, менінгіти) початкова доза становить 200 мг (2 супозиторія). Потім переходять на введення препарату по 100 мг (1 супозиторій) 2–3 рази на добу до ліквідації симптомів інтоксикації та запалення, потім можливе продовження курсу терапії у дозі 100 мг 1 раз в 2–3 дні. Тривалість курсу залежить від стану пацієнта і може становити до 25 супозиторіїв.

При хворобах травного тракту (виразкова хвороба, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона) та сечостатевої системи початкова доза у гострий період становить 200 мг 1 раз на добу, протягом 1–2 днів, потім переходять на введення препарату по 100 мг 1 раз у 2–3 дні. Курс становить 15–25 супозиторіїв, залежно від стану пацієнта.

При міомі матки призначають по 100 мг на добу щоденно протягом 5 днів, надалі — по 100 мг 1 раз у 2–3 дні. Курс лікування — 15–20 супозиторіїв.

При аденомі передміхурової залози препарат призначають щоденно по 100 мг на добу протягом 5 днів, далі — по 100 мг 1 раз у 2–3 дні.

При гнійно-септичних процесах у перед- та післяопераційний період, а також для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень призначають по 100 мг 1 раз на добу протягом 5 днів перед або після операції, потім — по 100 мг через день 5 супозиторіїв, надалі — по 100 мг через 72 години; курс — 15 супозиторіїв.

При хронічному рецидивуючому фурункульозі: у перші 5 днів по 100 мг 1 раз на добу кожного дня, потім по 100 мг через день. Курс лікування — до 20 супозиторіїв.

При хронічній рецидивуючій герпетичній інфекції: у перші 10 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через день. Курс — до 25 супозиторіїв.

При хронічних запальних захворюваннях, які виникли на на фоні імунодефіцитних станів, призначають по 100 мг 1 раз у 3 дні або 100 мг кожного дня протягом 5 днів, надалі 1 раз у 2–3 дні. Загальний курс — 20 супозиторіїв.

Для імунокорекції при онкологічних захворюваннях: рак молочної залози III стадії, рак легень III стадії (у комплексі з хіміо- та променевою терапією) початкова доза — 100 мг через день — 5 супозиторіїв, потім по 100 мг з інтервалом 72 години. Курс 20–30 супозиторіїв.

Передозування

До теперішнього часу про випадки передозування препарату Галавіт не повідомлялося.

Побічні ефекти

Алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не описана.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 супозиторіїв у блістерах. 2 блістери разом з інструкцією для застосування поміщають у пачку з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата додавання: 26.09.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko