0
UA | RU

ФЕРРОВЬЮ

(FERROVIEW)

Склад і форма випуску

1 капсула містить:
Основний компонент: ліпосомальне залізо — 357,14 mg (мг), еквівалент 30 mg (мг) заліза (ІІІ) пірофосфат заліза.
Допоміжні компоненти: олія насіння соняшнику (Helianthus annus L.);
емульгатори: білий бджолиний віск (Е901) і соєвий лецитин (Е322); бичачий желатин;
вологоутримувач — гліцерин (E422);
барвники (Е172) для маркування капсули: оксид заліза червоний, оксид заліза чорний..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Ферровью — це дієтична добавка, розроблена на основі патентованої технології Lipofer®, завдяки якій ліпосомальне залізо всмоктується безпосередньо з кишечнику, не подразнюючи шлунок. Ліпосоми формують оболонку заліза та захищають його від дії кислот та ферментів у шлунку та кишечнику. Технологія Lipofer® допомагає уникнути побічних ефектів, поширених при засвоєнні заліза, у тому числі у вагітних: фарбування слизової оболонки і емалі зубів, печії, подразнення кишечнику, запору. Це зумовлено тим, що залізо в Ферровью укладене в спеціальну капсулу і не контактує зі слизовою оболонкою шлунка та кишечнику.

Біодоступність ліпосомального заліза, що входить до складу Ферровью, у 3,5 рази вища, ніж у пірофосфату заліза, і у 2,7 рази вища, ніж у сульфату заліза.

Абсорбція заліза в ліпосомальній формі майже у 5 разів вища, ніж у традиційних форм заліза.

Щоденний прийом вагітними всередину препаратів заліза в дозі 30–60 мг і фолієвої кислоти — 400 мкг сприяє зниженню ймовірності виникнення анемії, післяпологового сепсису, передчасних пологів і народження дітей з малою масою тіла.

Рекомендації по вживанню

рекомендовано вживати як додаткове джерело заліза для осіб з анемією та підвищеною потребою в залізі: дітям, підліткам, вегетаріанцям, веганам, вагітним, особам, що активно займаються спортом.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим по 1 капсулі на добу під час їжі, краще зі сніданком, запиваючи будь–якою рідиною. За рекомендацією лікаря можна вживати дітям з 12 років по 1 капсулі на добу.

Особливості застосування

вживання дієтичної добавки протипоказано при індивідуальній чутливості до її компонентів, у дитячому віці до 12 років. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Вагітні або жінки, які планують вагітність, або ті, що годують грудьми, повинні проконсультуватися з лікарем перед застосуванням.

Добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування!

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не рекомендується використовувати з іншими препаратами, що містять залізо.

Якщо ви вживаєте інші мінерали, такі як цинк, магній, кальцій або мідь, переконайтеся, що ви не вживаєте їх одночасно із залізом — вони перешкоджають найкращому засвоєнню заліза. Наприклад, коли використовують кілька продуктів: магній вживають вранці, а залізо — вдень або навпаки.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі не вище 25 °С.

Дата додавання: 09.09.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують ФЕРРОВЬЮ

Вагітність МКХ Z32.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko