0
UA | RU

ЮДЖІКА

(JUGIKA)
Класифікація

Характеристика

натуральні рослинні екстракти, що поєднані у льодяниках Юджіка, природньо турбуються про здоров’я горла та ротової порожнини.

Льодяники доповнюють щоденний раціон біологічно-активними речовинами, які підтримують нормальний функціональний стан горла та сприяють належному функціонуванню слизових оболонок верхних дихальних шляхів при станах, що супроводжуються подразненням горла, при подразнювальному кашлі, у тому числі кашлю у курців та кашлю, спричиненому механічним подразненням (вдихання пилу, диму тощо); при сильному навантаженні на голосові зв’язки (у вчителів, лекторів); при відчутті сухості в горлі у приміщеннях із низькою вологістю та під час поширення застудних захворювань.

Рекомендації по вживанню

вживати дорослим по 1 льодянику до 8 разів на добу, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Тривалість курсу споживання — від 7 до 14 днів або за рекомендацією лікаря.

Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергія на рослини, що входять до складу продукту. Не вживати вагітним та жінкам, які годують грудьми. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям віком молодше 12 років. Льодяники смоктальні Юджіка містять цукрозу, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти.

Цей продукт не замінює різноманітне збалансоване харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози. Не вживати після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °С.

Дата додавання: 10.01.2022 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують ЮДЖІКА

Кашель МКХ R05
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko