Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Сіль Доктора Шюсслера №3 Феррум Фосфорикум / Сіль Доктора Шюсслера №4 Каліум Хлоратум / Сіль Доктора Шюсслера № 6 Каліум Сульфурикум

(Doctor Schussler Salt № 3 Ferrum Phosphoricum / Doctor Schussler Salt № 4 Kalium Chloratum / Doctor Schussler Salt №6 Kalium Sulfuricum)
Виробник:
ДХУ

Склад і форма випуску

Каліум сульфурикум сіль доктора Шюсслера №6
Можна сплатити ліки карткою підтримка
Класифікація
Лікарські засоби

Фармакологічні властивості

Феррум фосфорикум, Каліум хлоратум, Каліум сульфурикум — гомеопатичні препарати. Є трьома з 12 потенційованих солей доктора Шюсслера.

Мінеральні солі необхідні організму для підтримання функцій клітин. Відповідно до теорії доктора Шюсслера регуляторні розлади функцій клітин часто призводять до розвитку захворювань та нездужання. Метод лікування мінеральними солями доктора Шюсслера дозволяє регулювати функціональні здатності клітин організму, гармонізуючи баланс мінеральних солей.

Застосовують відповідно до гомеопатичного патогенезу (клінічної характеристики препарату).

Показання Сіль Доктора Шюсслера №3 Феррум Фосфорикум / Сіль Доктора Шюсслера №4 Каліум Хлоратум / Сіль Доктора Шюсслера № 6 Каліум Сульфурикум

Назва Місцезнаходження в організмі Дія Показання
Сіль доктора Шюсслера № 3

Феррум фосфорикум

Залізо (Ferrum) міститься в усіх клітинах організму людини. Як компонент гемоглобіну залізо життєво необхідне для транспортування кисню в організмі Мінеральна сіль, що традиційно застосовується на початковій стадії будь-яких запальних захворювань Застосовують як підтримувальне лікування при гострих запаленнях, станах лихоманки, свіжих ранах, порізах та саднах, а також опіках першого ступеня (наприклад при сонячних опіках)
Сіль доктора Шюсслера № 4

Каліум хлоратум

Калій (Kalium) міститься в усіх клітинах організму, особливо у червоних кров’яних тільцях Мінеральна сіль слизових оболонок, особливо ефективна у другій фазі запалення, коли перебіг захворювання супроводжується симптомами ексудації Запалення слизових оболонок ШКТ, сечостатевої і дихальної систем (наприклад коліт, гастрит, цистит, бронхіт і риніт)
Сіль доктора Шюсслера № 6

Каліум сульфурикум

Сульфат калію (Kalium sulfuricum) виявляється в організмі в шкірі та слизових оболонках Мінеральна сіль для лікування хронічних запалень Застосовують для зниження тяжкості перебігу хронічних запалень та при хронічних шкірних захворюваннях. Для швидкого загоєння ран з повільною грануляцією та активізації процесу одужання при запаленні слизових оболонок ротової та носової порожнин, глотки та слизової оболонки очей

Застосування Сіль Доктора Шюсслера №3 Феррум Фосфорикум / Сіль Доктора Шюсслера №4 Каліум Хлоратум / Сіль Доктора Шюсслера № 6 Каліум Сульфурикум

необхідно дотримуватися наступних рекомендацій для застосування:

Вік пацієнта Гострі стани (раптова поява симптомів) Хронічні стани (наявність симптомів протягом тривалого часу)
Діти віком від 12 років та дорослі 1 таблетка, максимально 6 разів на добу 1 таблетка 1–3 рази на добу
Діти віком 6–11 років 1 таблетка, максимально 4 рази на добу 1 таблетка 1–2 рази на добу
Діти віком 1–5 років 1 таблетка, максимально 3 рази на добу* 1 таблетка 1 раз на добу**
Діти віком до 1 року 1 таблетка, максимально 2 рази на добу* 1 таблетка 1 раз на добу**

*Дітям віком до 5 років рекомендується розчиняти таблетку в 1 чайній ложці води.

**Розчинити 1 таблетку в 100 мл води і давати дитині по 15 мл (1 столова ложка) цього розчину 1–3 рази на добу.

Таблетку приймати за 30 хв до або після їди, даючи їй повільно розчинитися в роті.

Протипоказання

підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якого допоміжного компонента препаратів.

У зв’язку з вмістом пшеничного крохмалю препарати протипоказані пацієнтам з алергією на пшеницю.

Побічна дія

у зв’язку з вмістом пшеничного крохмалю при застосуванні препаратів можливі реакції гіперчутливості. Якщо у пацієнта виникають будь-які побічні явища, не описані в цій інструкції, слід поінформувати про це лікаря.

Особливості застосування

препарати містять лактозу, що слід враховувати пацієнтам з непереносимістю лактози.

Препарати можна застосовувати пацієнтам з целіакією.

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне загострення симптомів захворювання, що не є протипоказанням до застосування, а потребує тимчасового припинення прийому препарату та консультації лікаря.

Застосування у період вагітності або годування грудьми. Рекомендовано застосовувати препарат тільки після консультації з лікарем.

Діти. Як однокомпонентний гомеопатичний препарат Феррум фосфорикум сіль доктора Шюсслера № 3, Каліум хлоратум сіль доктора Шюсслера № 4, Каліум сульфурикум сіль доктора Шюсслера № 6 у педіатричній практиці можна застосовувати дітям усіх вікових категорій.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

дотепер невідома.

Передозування

не виявлено.

Умови зберігання

не потребує спеціальних умов зберігання.

Інструкція МОЗ
Дата додавання: 27.01.2022 р.
© Компендіум 2020

Рекомендовані аналоги Сіль Доктора Шюсслера №3 Феррум Фосфорикум / Сіль Доктора Шюсслера №4 Каліум Хлоратум / Сіль Доктора Шюсслера № 6 Каліум Сульфурикум:

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko