Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

ТОВ «Серв’є Україна» повідомляє про призначення нового генерального директора

м. Київ (Україна), 1 жовтня 2020 р. — ТОВ «Серв’є Україна» повідомляє про призначення Фредеріка Фуйю (Frédéric Fouilloux) генеральним директором компанії в Україні з 1 жовтня 2020 р. Фредерік Фуйю змінить Мішеля Ешенбреннера, який обіймав цю посаду з жовтня 2015 до 30 вересня 2020 р., а зараз переїжджає в Румунію, щоб обійняти посаду генерального директора румунського офісу «Серв’є».

Фредерік Фуйю має багаторічний досвід роботи у фармацевтичній сфері. Розпочавши свою кар’єру в 1997 р., він обіймав посади із підвищеною відповідальністю у маркетингу та продажу.

До команди «Серв’є» пан Фредерік приєднався в 2005 р. на посаду заступника регіонального операційного директора, відповідаючи за Китай та В’єтнам. З 2007 р. обіймав посади генерального директора у Сінгапурі (2007–2011), Південній Кореї (2011–2015), Греції та на Кіпрі (2015–2020).

Пан Фуйю є фармацевтом за освітою зі ступенем магістра ділового адміністрування (МБА), який він отримав у Вищій комерційній школі Парижа — HEC Paris, Франція.

Значні лідерські якості та великий міжнародний досвід пана Фредеріка Фуйю у фармацевтичній сфері допоможуть гарантувати, що постійна відданість компанії терапевтичному прогресу буде першочергово зосереджена на потребах українських пацієнтів та подальшій ефективній роботі компанії «Серв’є Україна».

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko