ТОВ «Серв’є Україна» повідомляє про призначення нового генерального директора

Классификация

м. Київ (Україна), 1 жовтня 2020 р. — ТОВ «Серв’є Україна» повідомляє про призначення Фредеріка Фуйю (Frédéric Fouilloux) генеральним директором компанії в Україні з 1 жовтня 2020 р. Фредерік Фуйю змінить Мішеля Ешенбреннера, який обіймав цю посаду з жовтня 2015 до 30 вересня 2020 р., а зараз переїжджає в Румунію, щоб обійняти посаду генерального директора румунського офісу «Серв’є».

Фредерік Фуйю має багаторічний досвід роботи у фармацевтичній сфері. Розпочавши свою кар’єру в 1997 р., він обіймав посади із підвищеною відповідальністю у маркетингу та продажу.

До команди «Серв’є» пан Фредерік приєднався в 2005 р. на посаду заступника регіонального операційного директора, відповідаючи за Китай та В’єтнам. З 2007 р. обіймав посади генерального директора у Сінгапурі (2007–2011), Південній Кореї (2011–2015), Греції та на Кіпрі (2015–2020).

Пан Фуйю є фармацевтом за освітою зі ступенем магістра ділового адміністрування (МБА), який він отримав у Вищій комерційній школі Парижа — HEC Paris, Франція.

Значні лідерські якості та великий міжнародний досвід пана Фредеріка Фуйю у фармацевтичній сфері допоможуть гарантувати, що постійна відданість компанії терапевтичному прогресу буде першочергово зосереджена на потребах українських пацієнтів та подальшій ефективній роботі компанії «Серв’є Україна».

На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko