Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

ТОВ «Серв’є Україна» отримало сертифікат відповідності вимогам належної дистриб’юторської практики (GDP)

м. Київ (Україна), 7 липня 2020 р. — ТОВ «Серв’є Україна» отримало сертифікат відповідності вимогам належної дистриб’юторської практики (GDP, Good Distribution Practice). Вперше такий сертифікат компанія отримала у 2015 р., а цього року ТОВ «Серв’є Україна» успішно пройшло повторну сертифікацію GDP та підтвердило відповідність високим стандартам дистриб’юторської діяльності.

«Ми постійно прагнемо підвищувати наші стандарти якості та безпеки, піклуючись про життя пацієнтів, яких ми забезпечуємо лікарськими засобами. Для нас як для імпортера лікарських засобів важливо бути впевненим, що препарати, які ми поставляємо, мають однакову якість як на виробництві, так і в аптеці. Ми маємо налагоджені процеси у компанії, що стосуються управління якістю, і сертифікація GDP — підтвердження наших зусиль у цьому напрямку», — зазначив Мішель Ешенбреннер, генеральний директор.

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko