Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

«Серв’є» отримала сертифікат «Найкраще місце для роботи 2021» в Україні

м. Київ, Україна, 14 квітня 2021 року — ТОВ «Серв’є Україна», дочірнє підприємство «Серв’є», міжнародної фармацевтичної групи, яка керується Фондом, було визнано одним з найкращих місць для роботи в Україні.

Процес сертифікації складався з опитування співробітників компанії та оцінки політик та практик управління персоналом, що застосовуються в «Серв’є Україна», які включають такі напрямки, як лідерство, компенсації та пільги, підбір персоналу та адаптація, залучення співробітників, корпоративна соціальна відповідальність, культура та можливості особистісного зростання тощо. Компанія «Серв’є Україна» продемонструвала високі показники за ключовими факторами залучення працівників — 99% співробітників підтвердили, що рекомендуватимуть організацію.

«Найкращі місця для роботи» — це міжнародна програма HR сертифікації, яка надає роботодавцям у різних країнах можливість більше дізнатись про залучення та задоволеність своїх співробітників, та відзначити ті компанії, які пропонують винятковий досвід роботи за найвищими стандартами щодо умов праці.

«Пишаємося, що «Серв’є Україна» була відзначена та отримала сертифікат «Найкраще місце для роботи». Ця нагорода підкреслює наше прагнення надавати нашим співробітникам широкий спектр можливостей для максимальної реалізації свого потенціалу. Ми також постійно працюємо над репутацією бренду роботодавця для залучення та утримання висококваліфікованих співробітників. І статистика говорить сама за себе — «Серв’є» здійснює свою діяльність в Україні понад 20 років. Наша команда — це 280 професійних та відданих своїй роботі фахівців по всій Україні, майже половина з яких працюють у компанії більше п’яти років. Щиро дякую нашим співробітникам, що зробили «Серв’є» в Україні більше, ніж просто місцем роботи!» — зазначив Фредерік Фуйю, генеральний директор, «Серв’є Україна».

«Наші люди — найцінніший актив, тому, працюючи з культурою організації, ми приділяємо велику увагу створенню атмосфери в компанії, де кожний/кожна співробітник/співробітниця почувається частиною команди, де його/її цінують, прислухаються до його/її думки, дають можливість розвиватися та впливати на прийняття рішень. Як результат, ми адаптуємо наші програми, щоб запропонувати співробітникам одні з найкращих умов в індустрії», — підкреслила Ольга Шилова, керівниця відділу управління персоналом, «Серв’є Україна».

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko