Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

Компанія «Серв’є» завершила придбання компанії «Симфоджен» (Symphogen)

«Симфоджен» (Symphogen) стає центром передових технологій і розробки лікарських засобів на основі моноклональних антитіл у складі «Серв’є», посилюючи портфель її препаратів.

Париж (Франція), 4 червня 2020 р. — незалежна міжнародна фармацевтична компанія «Серв’є» оголосила про завершення придбання біотехнологічної компанії «Симфоджен А/С» (Symphogen A/S).

У складі групи «Серв’є» компанія «Симфоджен» (Symphogen) стане центром передових технологій і розробки лікарських засобів на основі моноклональних антитіл для лікування різних захворювань, включаючи онкологічні. Компанія «Симфоджен» (Symphogen), зараз уже дочірня компанія «Серв’є», збереже свою автономію та надалі покладатиметься на своїх досвідчених співробітників, зберігаючи штаб-квартиру в місті Баллеруп, Данія.

У рамках угоди з придбання Крістоф Тюріо (Christophe Thurieau), виконавчий директор Інституту досліджень «Серв’є», був призначений головним виконавчим директором компанії «Симфоджен» (Symphogen), а Карін Гарре (Karin Garre), яка займала позицію головного операційного директора компанії «Симфоджен» (Symphogen), призначена генеральним директором компанії «Симфоджен» (Symphogen). Мартін Олін (Martin Olin), який обіймав посаду головного виконавчого директора компанії «Симфоджен» (Symphogen), продовжить роботу в якості зовнішнього консультанта на час перехідного періоду.

Виконавчий віце-президент з досліджень і розробок компанії «Серв’є» Клод Бертран (Claude Bertrand) повідомив: «Це придбання дозволить компанії «Серв’є» розширити свої компетенції у сфері розробки лікарських засобів на основі моноклональних антитіл в онкології та інших терапевтичних сферах. Створена компанією «Симфоджен» (Symphogen), сучасна ефективна платформа для дослідження моноклональних антитіл посилить наші можливості у сфері розробки нових лікарських засобів і розширить наш портфель препаратів, що узгоджується з метою, яку ми вбачаємо у забезпеченні доступності життєво зберігаючої терапії для якомога більшої кількості пацієнтів у всьому світі».

Крістоф Тюріо, виконавчий директор Інституту досліджень «Серв’є» і головний виконавчий директор компанії «Симфоджен» (Symphogen), додав: «Ми поділяємо цінності компанії «Симфоджен» (Symphogen) і твердо переконані, що інновації та співробітництво є ключовими принципами для розробки методів лікування на користь пацієнтів. Ми раді вітати компанію «Симфоджен» (Symphogen) у складі Групи «Серв’є» і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з командою з розробки передових методів лікування на основі моноклональних антитіл».

Карін Гарре, генеральний директор компанії «Симфоджен» (Symphogen), зазначила: «Завершення цієї угоди знаменує собою початок нових можливостей компаній «Симфоджен» (Symphogen) і «Серв’є». Дане придбання, що ґрунтується на досвіді попередньої співпраці, зміцнює стратегію компанії «Серв’є» у сфері розробки моноклональних антитіл за рахунок можливостей компанії «Симфоджен». Я впевнена, що завдяки об’єднанню двох компаній, які поділяють спільні цінності, ми досягнемо видатних результатів у майбутньому».

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko