Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

Компанія «Серв’є Україна» приєдналася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу

м. Київ (Україна), 9 листопада 2020 р. — нещодавно компанія «Серв’є Україна» приєдналася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу, метою створення якої є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Мережа була започаткована Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Компанії — учасники мережі беруть на себе зобов’язання підтримувати хорошу ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик, спільно працюючи над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення в своїх організаціях комплаєнс-програм, залучаючи представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищуючи інтерес до прозорого ведення бізнесу серед учасників ринку.

«Те, що наша компанія долучилася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу – це логічний та закономірний крок. Співробітники компанії в усьому світі дотримуються правил та нормативних вимог, що сприяють поширенню і зміцненню принципів етичної поведінки в усіх аспектах нашої професійної та комерційної діяльності. Ми пишаємося бути частиною спільноти, яка робить свій внесок у просування ідей комплаєнсу та розвиток прозорого бізнесу в країні», — зазначила Світлана Малиновська, керівник відділу з юридичних питань та етики.

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko