Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

Компанія «Серв’є Україна» підписала «Пакт заради молоді–2025»

м. Київ (Україна), 23 вересня 2020 р. — компанія «Серв’є Україна» стала одним із перших підписантів оновленого «Пакту заради молоді–2025», що реалізується Центром «Розвиток КСВ» і Міністерством молоді та спорту України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. «Пакт заради молоді–2025» є продовженням «Всеукраїнського пакту заради молоді–2020», учасником якого «Серв’є Україна» стала в 2016 р. Головна мета Пакту — об’єднати зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молодих людей в Україні.

В урочистій церемонії підписання Пакту взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, а також представники міжнародних та українських компаній-роботодавців.

Новим пріоритетом Пакту заради молоді–2025 стане менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.

Ольга Шилова, керівник відділу управління персоналом, підписала Пакт від імені компанії «Серв’є Україна»: «Значною частиною нашої діяльності є освітня робота зі студентами та їх підтримка у працевлаштуванні. Як роботодавець ми раді працювати з молодими фахівцями, які привносять нові практики і генерують нові ідеї на користь компанії».

Протягом 7 років «Серв’є Україна» щорічно запрошує студентів 4–5-го курсів медичних та фармацевтичних університетів України до «Академії Серв’є», яка дає змогу підготувати молодих фахівців до початку роботи у фармацевтичній галузі з перспективою роботи у компанії. За цей час учасниками програми стали понад 1000 студентів. 40 учасників долучилися до команди «Серв’є Україна». Вже 2 роки поспіль компанія проводить зі студентами фармацевтичних факультетів у містах України хакатони із застосуванням методу дизайн-мислення, надаючи можливість працювати над розробкою ідей для вирішення конкретних, нагальних для студентів задач. Невід’ємною частиною компанії у роботі з молоддю є також проведення майстер-класів на профільні теми та участь у ярмарках вакансій для залучення талантів у компанію.

Завдяки спільним зусиллям роботодавців, держави, громадськості та міжнародних партнерів ініціатива Пакту була визнана CSR Europe однією з найкращих практик для молоді у Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із найкращих прикладів реалізації цілі сталого розвитку № 8 у світі.

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko