Все работающие аптеки Украины
Можно оплатить лекарства картой підтримка
0

Компанія «Серв’є Україна» підписала Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству

м. Київ (Україна), 30 вересня 2020 р. — під час онлайн-вебінару «Бізнес та Всесвітня акція «16 днів проти насильства»: заклик до дії» компанія «Серв’є Україна» підписала Декларацію в підтримку Цілей сталого розвитку № 5 та № 8, які стосуються гендерної рівності, включаючи боротьбу з домашнім насильством, та забезпечення гідної праці для всіх.

Декларація задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству — це спільний документ бізнесу, в основу якого покладено прагнення підвищити рівень корпоративної культури та приділити більше уваги своїм внутрішнім стейкхолдерам — своєму персоналу, здійснивши аналіз ціннісних орієнтирів та покращивши внутрішньокорпоративну соціальну відповідальність, що згодом вплине і на зовнішню. Його метою є сприяння впровадженню політик рівних можливостей для жінок та чоловіків, а також допомога у випадку домашнього насильства.

Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та експертна організація «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Декларація передбачає виконання таких цілей до 2025 р.:

  • запровадження гендерно чутливих підходів у роботу компаній, створення умов для гідної праці та рівної зайнятості та впровадження політики, дружньої для родини;
  • сприяння запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів;
  • розвиток і заохочування співробітництва задля розширення прав жінок, гендерної рівності та формування нетерпимості до домашнього насильства.

«Серв’є прагне створити робоче середовище, де всі мають однакові можливості незалежно від статі, реалізуючи проєкти, які сприяють різноманітності, рівним можливостям та боротьбі з дискримінацією на всіх кар’єрних шляхах. Ми як соціально відповідальна компанія прагнемо не просто зробити свій внесок у покращення бізнес-клімату в країні та досягнення рівних можливостей для жінок та чоловіків в Україні, а й бути частиною цих змін. Підписання Декларації є своєрідним підсумком наших дій, які ми впроваджували протягом кількох років, новою точкою відліку та нашим зобов’язанням щодо подальших ініціатив у напрямку різноманітності та інклюзивності», — зазначила Ольга Шилова, керівник відділу управління персоналом, ТОВ «Серв’є Україна».

Специализированное мобильное приложение
для поиска информации о лекарственных препаратах
Наведите камеру на QR-код, чтобы скачать
На нашем сайте используются файлы cookies для большего удобства использования и улучшения работы сайта. Продолжая, вы соглашаетесь с использованием cookies.
Developed by Maxim Levchenko