0
UA | RU

НЕЙРОПЕА (NEUROPEA)

Склад і форма випуску

Склад: активний інгредієнт: пальмітоїлетаноламід (ПЕА) — 300 мг (mg)
Допоміжні інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, полоксамер, натрію кроскармелоза, тальк, магнію стеарат..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Пальмітоїлетаноламід (ПЕА)  належить до біорегуляторів з широким спектром біологічної та фармакологічної дії, має протизапальні, антитоксичні, адаптогенні, мембранотропні та мембраностабілізуючі властивості.

ПЕА є ендогенним амідом жирної кислоти, що належить до класу агоністів ядерного фактора. ПЕА демонструє здатність зв’язуватися з ядерними рецепторами в клітині і надає велику різноманітність біологічних функцій, пов’язаних з хронічною ноцицепцією та запаленням. За наявними даними основними мішенями є рецептори, що активуються пероксисомними проліфераторами, типу альфа (PPAR-α). ПЕА також має спорідненість до канабіноїду G поєднаних рецепторів — GPR55 і GPR119, а також CB2 рецептора.

ПЕА можна віднести до Autacoid Local Injury Antagonism (ALIA), фізіологічно активних речовин, що виробляються у відповідь на місцеве ушкодження тканин.

ПЕА має модулюючу дію на різних рівнях (сенсорні закінчення, ендоневрій, синаптичні з’єднання між нейронами 1-го і 2-го порядку в спинному мозку) фізіологічної реактивності нервової тканини, тим самим контролюючи запальну та/або нейропатичну ноцицепцію.

Після перенесених гострих та/або хронічних запальних станів нервових тканин різного генезу (в тому числі при остеохондрозі, діабеті, радикулопатіях), коли тканини периферичної нервової системи і спинного мозку, мають тенденцію до виснаження природної здатності до синтезу ендогенного пальмітоїлетаноламіда, тим самим підвищуючи ризик виникнення запальної ноцицепції, і в разі поразки і/або дисфункції соматосенсорної системи, може відбуватися трансформація запальної ноцицепції в нейропатичну.

У таких випадках дуже важливо протидіяти процесу активації гліальних клітин (не тільки тучних клітин на рівні сенсорних закінчень та/або в ендоневральній частині, але так само клітин мікроглії на рівні спинного мозку), що в звичайному стані забезпечують тропізм і гомеодинамічний баланс в нервовій тканині.

Рекомендації по вживанню

НЕЙРОПЕА може бути використана за рекомендацією лікаря в якості додаткового джерела біологічно активних речовин до раціону харчування дорослих та сприяє:

• відновленню рівня ПЕА в центральній та периферичній нервовій системі;

• зниженню продукції медіаторів запалення в нервовій тканині;

• стабілізації мембран тучних клітин;

• зменшенню аферентної ноцицепції периферичної нервової системи;

• покращенню концентрації та уваги;

• покращенню пам’яті в умовах відновлення після ішемічних уражень;

• здатності модифікувати ліпідний склад гіпоксичних тканин.

Спосіб споживання та рекомендована добова доза: по 1-2 капсули 2-3 рази на добу незалежно від прийому їжі. Споживати протягом 30-120 днів.

Особливості застосування

не вживати при індивідуальній чутливості до компонентів добавки, при вагітності або у період годування груддю.

Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Мінімальний термін придатності: краще спожити до кінця дати зазначеної на упаковці, термін придатності — 2 роки.

Дата додавання: 03.09.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko