0
UA | RU

СЕРТОБЕК ТЕНДОН (SERTOBEK TENDON)

World Medicine

Склад і форма випуску

1 шприц (2 мл) містить натрію гіалуронату 40 мг.
Допоміжні речовини: натрію хлорид; натрію дигідрофосфат, моногідрат; динатрію фосфат додекагідрат; маніт; розчин натрію гідроксиду або кислоти хлористоводневої; вода для ін’єкцій..

Характеристика

медичний виріб Сертобек Тендон — стерильний, апірогенний, в’язкий буферний водний розчин фракції натрієвої солі гіалуронової кислоти високого ступеня очищення з молекулярною масою до 2 400 000 Да, отриманий шляхом ферментації. Використовується для внутрішньосухожильного та навколосухожильного введення.

За допомогою сухожиль забезпечується кріплення поперечносмугастих м’язів до кісток скелета, передача м’язового зусилля до кістки та розподіл навантаження під час м’язового скорочення. Сухожилля прилягають до волокнистих структур, синовіальних оболонок, перисухожильних тканин, синовіальних сумок. Перевантаження або біомеханічний стрес можуть призвести до запальних та/або дегенеративних змін сухожилля, що, у свою чергу, є причиною появи болю і втрати функції.

При місцевому застосуванні на пошкоджених тканинах сухожиль натрію гіалуронат за рахунок своїх змащувальних та в’язкопружних властивостей забезпечує нормальне ковзання сухожилля, активує фізіологічні процеси репарації сухожиль, у результаті чого вираженість больового синдрому зменшується, відновлюється функція і знижується ризик утворення спайок.

Маніт, що входить до складу Сертобек Тендон, забезпечує стабілізацію ланцюгів натрію гіалуронату за рахунок нейтралізації вільних радикалів.

Показання СЕРТОБЕК ТЕНДОН

біль та/або обмежена рухливість при різних захворюваннях сухожиль.

Рекомендації по використанню

Сертобек Тендон призначений лише для внутрішньосухожильного та навколосухожильного введення.

Вміст шприца є стерильним.

Ін’єкції проводить тільки лікар, навчений техніці введення.

Готовий шприц слід витягти з упаковки, зняти захисний ковпачок, після чого прикріпити голку та зафіксувати легким обертанням. Перед введенням слід видалити пухирці повітря, якщо вони наявні.

Вміст одного наповненого шприца слід вводити в ділянку ураженого сухожилля або безпосередньо у сухожилля 1 раз на тиждень, курс становить 2 ін’єкції. Можливе одночасне лікування декількох сухожиль. За необхідності можна застосовувати повторні курси лікування.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Побічна дія

можливе виникнення місцевих реакцій, таких як біль, відчуття тепла, синець, почервоніння та припухлість.

Особливості застосування

слід використовувати з обережністю пацієнтам з відомими алергічними реакціями на лікарські засоби.

При застосуванні Сертобек Тендон слід дотримуватися загальних запобіжних заходів при ін’єкціях у навколосухожильну ділянку або в сухожилля. Його слід вводити точно в сухожилля або близько сухожилля, у разі необхідності застосовуючи діагностичну візуалізацію.

Слід уникати попадання голки в кровоносні судини та нерви.

Не слід використовувати Сертобек Тендон, якщо переднаповнений шприц або упаковка пошкоджені. Розчин, не використаний одразу після відкриття упаковки, слід утилізувати.

Сертобек Тендон не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами.

Застосування у період вагітності або годування груддю та у дітей. Використання Сертобек Тендон у період вагітності або годування груддю та у дітей не рекомендується у зв’язку з недостатністю даних про клінічні дослідження із застосуванням натрію гіалуронату у даної групи пацієнтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

відсутні дані щодо несумісності Сертобек Тендон з лікарськими засобами для лікування захворювань сухожиль.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Дата додавання: 15.09.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko