0
UA | RU

ЮДЖІКА ТРАВ’ЯНИЙ ЧАЙ

(JUGIKA HERBAL TEA)
Виробник:
Link Natural Products

Склад і форма випуску

Класифікація
Дата додавання: 10.01.2022 р.
© Компендіум 2019

Коментарі

Алексей Музыченко 03.05.2021 12:00

В справочнику «Компендіум» 2017 року по препарату ЮДЖІКА ТРАВ'ЯНИЙ ЧАЙ (JUGIKA HERBAL TEA) була представлена наступна інформація

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Юджіка трав’яний чай може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою підтримки нормального стану імунної та бронхолегеневої систем, загального зміцнення організму під час поширення застудних захворювань.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

дорослим та дітям віком від 6 років по 1 пакетику 1–3 рази на добу, розчинивши у склянці гарячої води (не окропу) або чаю. Можна додати меду або молока відповідно до смаку.
Тривалість курсу споживання — від 7 до 14 днів або за рекомендацією лікаря.
Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, захворювання ШКТ, АГ, алергія на рослини, що входять до складу продукту.
Не вживати вагітним та жінкам, які годують грудьми. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям віком до 6 років. Юджіка трав’яний чaй містить цукор, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти.
Цей продукт не замінює різноманітного збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Не вживати після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °С.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko