KLIФТОН COOL STICKER ПЛАСТИР ГІДРОГЕЛЕВИЙ ОХОЛОДЖУЮЧИЙ (KLIФТОН COOL STICKER)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

№  3

містить L-Meнтол.

ХАРАКТЕРИСТИКА

охолоджуючий гідрогелевий пластир Kliфтон Cool Sticker надає ефект охолодження на уражених ділянках. Швидкий охолоджуючий ефект миттєво та ефективно зменшує біль у суглобах та м’язах. Охолоджуючий ефект гідрогелевого пластиру Kliфтон Cool Sticker триває довгий час. Цьому знеболюючому пластиру не потрібне додаткове охолодження в холодильнику для надання ефекту. Пластир Kliфтон Cool Sticker тривало підтримує зволожуючий та охолоджуючий ефекти в ділянці ураження за рахунок гідрогелевої основи. Охолоджуючий пластир Kliфтон Cool Sticker має високу спорідненість до шкіри завдяки слабо кислому рН, завдяки чому не викликає подразнення. Пластир добре тримається на шкірі і зручний у використанні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ:

Kliфтон Cool Sticker використовуется для миттєвого зменшення болю у суглобах та м’язах. Швидка дія, гелева основа, що добре клеїться та швидкий охолоджуючий ефект допомагають пластиру Kliфтон Cool Sticker тривало заспокоювати та полегшувати болісні відчуття у м’язах, сухожиллях, зв’язках, суглобах та спині після травм, при пошкодженні зв’язок та сухожиль, вивихах, забиттях.

Спосіб застосування:

1) помийте та висушіть ділянку для наклеювання;

2) відкрийте фольговану упаковку по лінії відрізу, де намальовані ножиці, та дістаньте охолоджуючий гідрогелевий пластир «Kliфтон Cool Sticker»;

3) зніміть захисну плівку та приклейте пластир на уражену ділянку 1 або 2 рази на добу (частота використання може бути збільшена, виходячи із потреби пацієнта у знеболюючому ефекті);

4) запечатувати застібку «zip-lock» треба добре для зберігання залишку пластирів у фольгованій упаковці, щоб запобігти їх висиханню.

Використовувати пластир можна тільки один раз.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

тільки для зовнішнього застосування. Не наклеювати пластир на ділянку біля очей, рота (губ), носа, слизових оболонок, поранень чи ушкоджень шкіри. Не використовуйте цей пластир, якщо ви мали негативні наслідки при контакті із будь-яким видом пластирів. Припиніть використання пластиру відразу ж, якщо з’являться наступні небажані ефекти, а саме: висип, свербіж, почервоніння тощо. Зверніться до лікаря у разі виникнення небажаних ефектів або алергічних реакцій. Вагітним, годуючим та особам, що мали прояви алергічних реакцій (таких як висип, почервоніння тощо) на медикаменти, вироби медичного призначення або косметичні вироби треба проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Особам, хворим на діабет та особам із порушеннями периферичного кровообігу також слід проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Дітям можна використовувати пластир тільки під наглядом дорослих. Пластир може не клеїтись до шкіри, якщо місце наклеювання вологе або змащене жировою речовиною, також пластир не буде контактувати зі шкірою та проявляти свою дію через волосся або одяг.

Компанія-виробник не несе жодної відповідальності у разі виникнення небажаних реакцій або наслідків використання у разі, якщо виріб було використано не за призначенням та інструкцією.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в сухому місці у щільно закритому пакеті при кімнатній температурі.

Дата додавання: 14.05.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на KLIФТОН COOL STICKER ПЛАСТИР ГІДРОГЕЛЕВИЙ ОХОЛОДЖУЮЧИЙ в містах України

Дніпро 51.95 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 51.95 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Дніпропетровськ, просп. Яворницького Дмитра, 20, тел.: +380562461111

Київ 87.89 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 78 грн./уп.
«ФАРМАЦІЯ» Київ, вул. Пшенична, 16, тел.: +380444076913

Луцьк 49.75 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 49.75 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Волі, 4, тел.: +380332727396

Львів 56.47 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 39.15 грн./уп.
«АПТЕКА ЗНАХАР» Львів, вул. Хмельницького Богдана, 1, тел.: +380322645337

Суми 51.95 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 51.95 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Суми, вул. Лесі Українки, 6, тел.: +380542773123

Тернопіль 51.95 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 51.95 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Тернопіль, пл. Перемоги, 4Б, тел.: +380352550230

Ужгород 51.95 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 51.95 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Ужгород, просп. Свободи, 3

Харків 42.48 грн./уп.

№ 3, Фармак ..... 42.48 грн./уп.
«АПТЕКА ВАШ КОНСУЛЬТАНТ» Харків, вул. Котляра Евгенія, 8/10В

Developed by Maxim Levchenko