Урагін (Uragin)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, №  30

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Опис та дія:

Урагін — це харчова добавка, яка є джерелом вітаміну C, містить екстракт журавлини і польового хвоща. Вітамін С, що входить до складу добавки, захищає організм від окислювального стресу, і додатково сприяє зниженню почуття втоми і стомлення. Польовий хвощ сприяє правильній роботі сечовивідних шляхів. Додатково вітамін C сприяє правильній роботі імунної системи. Підтримка правильного імунітету організму є необхідною для збереження здоров’я сечовивідних шляхів.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин з метою загального зміцнення організму, профілактики при інфекціях сечовивідних шляхів і нирок.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим рекомендується вживати по 1 таблетці на день через годину після їжі, бажано в першій половині дня протягом 7–15 днів. Не використовувати як заміну повноцінного та збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання:

Не рекомендується вагітним і жінкам в період лактації, при підвищеній чутливості до компонентів продукту, дітям до 12 років, при сечокам’яній хворобі в період загострення. При вживанні інших вітаміновмісних препаратів слід враховувати дозу вітаміну С, отриманого в таблетках Урагин.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Термін зберігання:

4 роки.

Форма випуску:

По 15 таблеток у блістері, по 2 блістери в коробці.

Не є лікарським засобом.

Дата додавання: 12.11.2019 р.

© Компендиум 2019

Developed by Maxim Levchenko