Архив


Ліпінет (Lipinet)

Новалік-Фарм

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить:

активні інгредієнти: екстракт Червоного дріжджового рису — 250 мг (Ловастатин — 4%), ОМЕГА-3 жирні кислоти — 100 мг;

додаткові речовини: орісіл, кальцію стеарат, целюлоза мікрокристалічна.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 5,6 г, вуглеводи — 40,0 г, жири — 15,1 г; 1332,9 кДж (318,3 Ккал).

Форма випуску:

Капсули з масою вмісту 400 мг №30.

Функціональні властивості:

Функціональні властивості продукту зумовлені синергією дії його ліпотропних інгредієнтів. Рекомендується в якості додаткового джерела біологічно активних ліпотропних речовин — ловастатину і поліненасичених жирних кислот, які сприяють підтримці нормального рівня холестерину в крові і функціонального стану серцево-судинної системи.

Основні інгредієнти

Червоний дріжджовий рис використовується для зміцнення судин, поліпшення роботи серця і збільшення тривалості життя. Оздоровлюючі властивості екстракту Червоного рису зумовлені дією біологічно активних речовин: ловастатину, мевинолінової кислоти, β-ситостерол, стигмастерину, ізофлавонів і ненасичених жирних кислот, які здійснюють комплексну дію на ліпідний обмін, зокрема на процес утворення холестерину. Основними діючими речовинами екстракту Червоного дріжджового рису є Ловастатин і Меновинолінова кислота, які діють подібно статинам — засобам для контролю рівня холестерину. Ловастатин інгібує синтез холестерину і прискорює його метаболізм, що сприяє нормалізації рівня холестерину, тригліцеридів, ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ) і підвищенню рівня корисних ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ). Червоний дріжджовий рис є безпечним продуктом навіть при тривалому використанні, що дозволяє приймати його особам похилого віку та людям із супутніми захворюваннями.

ОМЕГА-3 жирні кислоти отримують з океанічних риб. Комплекс містить очищені поліненасичені жирні кислоти, головним чином ейкозапентаєнову і докозагексаєнову, які не синтезуються організмом людини і є необхідними для повноцінної життєдіяльності. ОМЕГА-3 жирні кислоти сприяють нормалізації ліпідного обміну, підтримці нормального рівня холестерину і співвідношення ЛПНЩ та ЛПВЩ у крові. Внаслідок цього ОМЕГА-3 жирні кислоти допомагають попередити і припинити розвиток атеросклеротичного процесу, поліпшити кровообіг і запобігти появі тромбів і, таким чином, зменшити частоту серцевих нападів і ризик розвитку інфарктів і інсультів.

Ліпінет містить ОМЕГА-3 у виді мікрокапсул з високою концентрацією корисних речовин.

Завдяки комплексному впливу натуральних ліпотропних речовин, серед яких основними є ловастатин і поліненасичені жирні кислоти, Ліпінет сприяє підтримці нормального ліпідного обміну та рівня холестерину, функціонального стану серцево-судинної системи.

Рекомендації по застосуванню:

Рекомендується при підвищеному рівні холестерину, атеросклерозі і захворюваннях серцево-судинної системи для покращення ліпідного обміну, підтримки нормального рівня холестерину в крові і функціонального стану серцево-судинної системи, а також для попередження розвитку атеросклерозу, серцево-судинних захворювань та їх ускладнень (інфарктів та інсультів).

Спосіб застосування та дози:

Приймати дорослим по 1–2 капсули на добу під час їжі, запиваючи водою. Курс прийому — 1 місяць, при узгодженні з лікарем курс можна повторити кілька разів в рік.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і період лактації. Не рекомендується приймати продукт одночасно з препаратами, що містять статини.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4°С до 25°С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Номер серії, дата виробництва:

Вказані на упаковці.

Термін придатності:

24 місяці з дати виробництва.

Дата додавання: 02.10.2019 р.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko