Ротавіт кальціум (Rotavit calcium)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

гранули пакетик 3.6 г, № 30Ціни в аптеках

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 пакетик містить:

основні речовини: кальцію карбонат — 2502 мг (еквівалентно 1000 мг кальцію), вітамін D3 (холекальциферол) — 200 МО;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна (підсилювач смаку); крохмаль кукурудзяний; ароматизатор лимонний; підсолоджувачі: ацесульфам калію, аспартам; модифікований харчовий крохмаль, сахароза, натрію аскорбат (стабілізатор), ТГ середнього ланцюга, двоокис кремнію (наповнювач), альфа-токоферол (стабілізатор).

№ 05.03.02–03/29101 від 18.04.2013 до 18.04.2018

Характеристика:

Ротавіт Кальциум рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело кальцію і вітаміну D3 з метою поліпшення регенерації хрящової тканини, усунення дефіциту кальцію і вітаміну D3 в організмі, регулювання обміну кальцію і фосфору в кістковій тканині.

Спосіб застосування та дози:

Перед вживанням необхідно розчинити вміст пакетика в склянці (200 мл) питної води, розмішати і випити відразу після приготування.

Рекомендується вживати дорослим і дітям у віці старше 7 років по 1 пакетику на добу під час їжі. Курс вживання становить 4–6 тижнів. Кількість курсів призначає лікар індивідуально. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів, сечокам’яна хвороба.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Необхідність вживання в період вагітності та годування груддю визначає лікар індивідуально. Не рекомендується вживати одночасно з вітамінно-мінеральними комплексами, що містять кальцій і вітамін D.

Аспартам є джерелом фенілаланіну. Дієтичну добавку не рекомендується вживати хворим на фенілкетонурію та дітям у віці до 7 років.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 ° C.

Упаковка:

Гран. пакетик 3,6 г, № 30.

Дата додавання: 13.11.2019 р.

© Компендиум 2019

Developed by Maxim Levchenko