Архив


Кардіо біоактив (Cardio bioactive)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

капсули 0.5 г, № 60Ціни в аптеках

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Рекомендовано в якості дієтичної харчової добавки. Речовини різної структури, що входять до складу добавки, в комплексі мають системно оздоровчі та захисні властивості, здатні профілактично зменшувати і полегшувати багато поширених серцево-судинних захворювань.

«Кардіо БіоАктив» — це комплекс на основі жиру печінки акули, спеціально розроблений для підтримки серцево-судинної системи.

Жир печінки акули ефективний у профілактиці гіпертонії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсультів, знижуючи рівень холестерину в крові людини, а також забезпечує необхідну кількість натуральних жиророзчинних вітамінів A і D, необхідних для нормального фізіологічного розвитку людини.

Для посилення впливу «Кардіо БіоАктив» на серцево-судинну систему, в його склад додатково введені лецитин, масляний екстракт глоду, масло лляне і вітамін Е.

Лецитин прискорює окислювальні пpoцecи, забезпечує нормальний обмін жирів, покращує роботу мозку і серцево-судинної системи, а також сприяє засвоєнню вітамінів A, D, E і K, підвищує опір організму до дії токсичних речовин, стимулює утворення еритроцитів і гемоглобіну.

Масляний екстракт глоду широко відомий засіб для профілактики і комплексного лікування серцево-судинних захворювань. Він посилює скорочення міокарда, але зменшує його збудливість; підсилює кровообіг у вінцевих судинах і судинах мозку, підвищує чутливість серцевого м’яза до дії серцевих глікозидів, усуває біль і дискомфорт в області серця. Екстракт глоду також застосовують у комплексній терапії функціональних розладів серцевої діяльності, клімактеричного синдрому, гіпертонічної хвороби, астено-невротичних станів.

Лляна олія сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, допомагає знизити рівень холестерину і в’язкість крові, підвищує еластичність судин, що, в кінцевому рахунку, запобігає розвитку інфаркту міокарда, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, знижує ризик розвитку інсульту і утворення тромбів.

Вітамін Е сприяє запобіганню атеросклерозу, м’язової дистрофії, захворювань серця, знижує ризик розвитку онкологічних захворювань, зміцнює стінки судин і капіляри, є антиоксидантом.

Властивості:

  • покращує роботу мозку і серцево-судинної системи;
  • підвищує опір організму до дії токсичних речовин;
  • стимулює утворення еритроцитів і гемоглобіну;
  • підсилює скорочення міокарда і зменшує його збудливість;
  • усуває біль і дискомфорт в області серця;
  • сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі;
  • підвищує еластичність судин;
  • зміцнює стінки судин і капіляри.

Застосовується як допоміжний засіб при серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозу, тахікардії та ішемічної хвороби серця, при порушенні процесів кровотворення, для поліпшення стану серцевого м’яза і еластичності кровоносних судин, для підтримки ослабленого імунітету.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2–3 рази на рік.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

60 капсул масою 0,5 г.

Склад:

Жир печінки акули, масляний екстракт глоду, масло лляне, лецитин, вітамін Е.

Побічні дії і протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Зберігання:

У сухому прохолодному (5-20 градусів), захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

24 місяці.

Дата додавання: 26.08.2019 р.

Developed by Maxim Levchenko