ЕВЕЛОР (EVELOR)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

капсули 50 мг, № 30Ціни в аптеках

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: 50 мг ресвератролу;

допоміжні речовини: соя — 54 мг, крохмаль — 30 мг, аеросил — З мг, стеарат магнію — З мг, лактози моногідрат — 160 мг.

Склад капсули: желатин, титану діоксид (Е171), кармоїзин (Е122), синій патентований (131).

Характеристика:

Ресвератрол (3,4,5 — тригідроксистилбен) відноситься до класу поліфенольних речовин — стильбени.

Рослини синтезують ресвератрол і інші стильбени у відповідь на пошкодження, мікози (грибкові ураження) і на ультрафіолетовий (УФ) діапазон.

Ресвератрол має широкий спектр біологічної дії: інгібування перекисного окиснення ліпідів, хелатування міді, виведення з організму вільних радикалів, зміцнення судинної стінки, зниження її проникності і підтримання еластичності; покращення реологічних показників крові (за рахунок інгібування агрегації тромбоцитів), протизапальну (блокуються запальні реакції), радіопротекторну дію, модуляція обміну ліпідів, протипухлинна та естрогенна активність, уповільнення процесів старіння.

Ресвератрол стимулює ріст волокон колагену у шкірі, завдяки чому підтримується її гладкість і еластичність, що сприяє збереженню молодості і здоров’я шкіри. Ресвератрол ефективний для профілактики серцево-судинних захворювань.

Вплив на біотрансформацію ензимів: деякі речовини не є канцерогенними до тих пір, поки вони не метаболізуються в організмі за допомогою ензиму цитохрому Р450. Здатність ресвератролу пригнічувати дію ензимів цитохрому Р450, може ефективно застосовуватися для профілактики онкологічних захворювань, шляхом зменшення утворення активованих канцерогенів.

Рекомендації до застосування:

Евелор рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі, як потужний природний антиоксидант, що зменшує ступінь шкідливого впливу навколишнього середовища; засіб профілактики серцево-судинних, онкологічних захворювань, станів, пов’язаних з підвищеною в’язкістю крові (ураження сітківки ока, тромбофлебіт). Сприяє зниженню надлишкової маси тіла.

Спосіб застосування та дози:

Евелор застосовують по 1–2 капсули 2 рази в день під час прийому їжі. Слід запивати достатньою кількістю рідини. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Особливі вказівки:

Прийом Евелора при хронічних захворюваннях або одночасному прийомі з іншими препаратами вимагає консультації лікаря.

Продукт не може бути використаний в якості замінника повноцінного харчування.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін зберігання:

3 роки.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Не є ліками.

Дата додавання: 13.11.2019 р.

© Компендиум 2019

Developed by Maxim Levchenko