Ведмежий жир (BEAR FAT)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

Экосвит-Синтез
капсули, № 60Ціни в аптеках

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Опис:

ВЕДМЕЖИЙ ЖИР капс. №60

Дієтична добавка «ВЕДМЕЖИЙ ЖИР» являє собою 100% натуральний жир ведмедя. З давніх часів жир ведмедя використовують у народній медицині як загальнозміцнюючий засіб при застуді і як засіб, що сприяє загоєнню ран і опіків, має бактерицидні властивості.

Жир ведмедя використовується при лікуванні легеневих захворювань. Особливістю жиру ведмедя є високий вміст мононенасичених жирних кислот (понад 50%). На частку олеїнової кислоти С18:1, згідно з проведеними дослідженнями, припадає понад 46%. Значення олеїнової кислоти добре продемонстровано багатьма клінічними випробуваннями, які показали позитивну дію мононенасичених жирних кислот на тлі антерогенной дієти у хворих на ішемічну хворобу серця.

Вміст холестерину низький і становить від 30 до 50 мг/100 г, що відрізняє цей вид жиру від звичайних жирів тваринного походження, і є його особливістю.

Вміст ПНЖК омега-6 і омега-3 практично однаковий, присутність жирних кислот омега-3 у структурі клітинних мембран сприяє зниженню ризику виникнення серцево-судинних захворювань, гальмує розвиток атеросклерозу.

У ведмежому жирі містяться вітаміни: А — 10 мг/100 г, вітамін Е — 30 мг/100 г. Присутність вітаміну Е збагачує дієтичну добавку цінними токоферолами і сприяє збереженню стабільності жиру. Ведмежий жир був здавна популярний: їм лікували суглобові захворювання, загоювали рани, піднімали на ноги тяжкохворих, продовжували молодість, він служив універсальним ліками.

Сучасна медицина дає пояснення дивовижним властивостям жиру:

  • жир ведмедя має бактерицидні та протизапальні властивості;
  • у жирі ведмедя дуже низький вміст холестерину;
  • забезпечує 60% добової потреби вітаміну Е, 12% вітаміну А;
  • виявлено унікальну загальнозміцнюючу та імуностимулюючу дію.

Ці властивості пояснюються високим вмістом у ведмежому жирі олеїнової, лінолевої та ліноленової кислот, макро- і мікроелементів.

«ВЕДМЕЖИЙ ЖИР» рекомендований до вживання як дієтична добавка до їжі — додаткове джерело поліненасичених жирних кислот Омега-3 вітамінів А і Е, мононенасичених жирних кислот.

Показання до застосування:

Рекомендовано в якості загальнозміцнюючого засобу. Приймають при захворюваннях бронхо-легеневої системи, органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.

Спосіб застосування:

Дорослим та дітям з 14 років по 2 капсули 3 рази в день під час їжі. Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2–3 рази на рік.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Побічні дії і протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Дата додавання: 16.10.2019 р.

Developed by Maxim Levchenko