0
UA | RU

Діфтет ДТ (Diftet DT)

Бул-Біо-Нціпд

Склад і форма випуску

Діфтет ДТ вакцина для профілактики дифтерії та правця вакцина (адсорбована)
№ UA/15378/01/01 від 25.07.2016 до 31.03.2022
За рецептом

ДЛЯ ДІТЕЙ

ОПИС

Вакцина містить очищені дифтерійний та правцевий анатоксини. Анатоксини адсорбовані на алюмінію гідроксиді. Як консервант використовується тіомерсал. Активність вакцини на одну людську дозу складає не менше 30 МО (міжнародних одиниць) для дифтерійного анатоксину та не менше 40 МО для правцевого анатоксину.

СКЛАД — ДОЗА

Об’єм — 0,5 мл;

Дифтерійний анатоксин — 30 флокулюючих одиниць/мл (не менше 60 МО/мл);

Правцевий анатоксин — 20 флокулюючих одиниць/мл (не менше 80 МО/мл);

Алюмінію гідроксид (АI+++) — не більше 2,5 мг/мл;

Тіомерсал — не більше 0,1 мг/мл.

ВВЕДЕННЯ ВАКЦИНИ

Перед використанням флакон з вакциною необхідно збовтати до утворення однорідної суспензії. Вакцину вводити внутрішньом’язово. Для кожної окремої ін’єкції необхідно використовувати стерильний шприц і стерильну голку. ДП вакцина рекомендується для вакцинації дітей віком до 7-ми (семи) років. Особам віком 7 (сім) років і старше рекомендується спеціальна адсорбована вакцина для дорослих Td (Тд).

КАЛЕНДАР ВАКЦИНАЦІЇ

Три внутрішньом’язові ін’єкції по 0,5 мл з мінімальним чотиритижневим інтервалом між дозами складають первинну серію вакцинації дітей. ДП вакцину можна вводи одночасно з вакцинами для профілактики кору, поліомієліту (живими та інактивованими), гепатиту В. жовтої лихоманки та одночасно з вітаміном А.

ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ

Нетривала хворобливість і почервоніння в ділянці ін’єкції, можливе підвищення температури тіла.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Другу або будь-яку наступну дозу ДП вакцини не рекомендується вводити дітям, які проявили важку реакцію на попередню дозу.

Імунодефіцит

Особи, інфіковані вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), безсимнтомно і симптоматично, повинні бути імунізовані Дії вакциною відповідно до стандартних схем.

ЗБЕРІГАННЯ

ДП вакцину необхідно зберігати і транспортувати при температурі від +2 °С до +8 °С.

НЕ ЗАМОРОЖУВАТИ.

Відкриті багатодозові флакони необхідно зберігати при температурі від +2 °С до +8 °С. Багатодозові флакони ДП вакцини, з яких під час сесії іммунізацїї вилучені одна або декілька доз, можуть бути використані в наступних сесіях імунізації протягом не більше 4-х тижнів за умови суворого дотримання наступних умов (як описано в Заяві щодо політики ВООЗ: Використання відкритих багатодозових флаконів для наступних імунізаційних сесій. WHO/V&B/00.09):

— термін придатності не закінчився;

— вакцини зберігаються в належних умовах холодового ланцюга;

— шийка відкритого флакону не занурювалась у воду;

— усі дози вилучалися асептичним методом;

— індикатор стану флакону з вакциною (ІСФ), якщо наявний, не досяг критичного моменту, який вказує на непридатність вакцини (див. ІСФ інструкцію).

УПАКОВКА

Флакони по 10 і 20 доз.

ВИРОБЛЕНО

ББ-НЦІПД Лтд.

Бул. Янко Саки зова. 26 СОФІЯ 1504, БОЛГАРІЯ.

Тел.:+359 2 9446191.

Факс: +359 2 9433455.

Дата додавання: 09.10.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko