ЦИТРАМОН

Здоров'я

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

табл. блістер, №  6, №  10

Кислота ацетилсаліцилова 240 мг
Парацетамол 180 мг
Кофеїн 30 мг

№ UA/15717/01/01 від 05.01.2017 до 05.01.2022Без рецептуB

Дата додавання: 13.02.2018 р.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій