Архив


КАРДІПЛАНТ

Швабе

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

табл. в/о 80 мг, №  50

Екстракт листя і квіток глоду сухий (4-6,6:1) 80 мг

Допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, натрію кроскармеллоза, емульсія діметікону, кремнію діоксид високодисперсний, лактози моногідрат, макрогол 400, макрогол 6000, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, сахарін натрій, тальк, барвник е171, барвник е172, полі(о-2-гідроксипропіл, о-метил) целюлоза.

Без рецептуC

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАРДІПЛАНТ

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить 80 мг сухого екстракту з листя та квітів глоду (4–6,6:1), що відповідає 15 мг олігомірних проціанідинів;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 400, макрогол 6000, сахароза, кислота лимонна безводна, заліза оксиди та гідроксиди Е 172, титану діоксид Е 171, протипінна емульсія SE 2.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Червонувато-коричневі круглі таблетки, вкриті оболонкою.

Назва і місцезнаходження виробника

Др. Вільмар Швабе ГмбХ і Ко. КГ

Вільмар-Швабе-Штрассе 4

76227 Карлсруе

Німеччина.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В04.

Фармакологічні властивості

Засіб для лікування захворювань серцево-судинної системи. Кардіплант містить екстракт WS 1442, стала якість якого гарантується стандартизацією сухого екстракту з листя та квітів глоду і вмістом 12,5–17,5 мг олігомірних проціанідинів у 80 мг екстракту.

Препарат виявляє позитивний інотропний та позитивний дромотропний ефекти, негативний батмотропний ефект, посилює коронарний та міокардіальний кровообіг, зменшує опір периферичних судин. Покращує скорочувальну здатність серцевого м'яза й оптимізує роботу серця залежно від метаболічних потреб організму, виявляє кардіопротекторну дію. Зменшує збудливість міокарда, покращує використання кисню серцем, проявляє заспокійливий вплив на ЦНС, підвищує опір організму до несприятливих факторів.

У ході фармакологічних дослідженнях на людях з серцевою недостатністю стадії ІІ згідно критеріям Нью-Йоркською кардіологічної асоціації (NYHA), після 2-ох місячного прийому екстракту глоду, що входить до складу Кардіпланту, спостерігалося покращання суб`єктивних оцінок захворювання, а також збільшення працездатності, зменшення частоти серцевих скорочень, збільшення фракції викиду крові і збільшення анаеробного порогу.

Препарат абсорбується в кишечнику і накопичується у різних органах і особливо у серцевому м'язі.

Показання для застосування

Серцева недостатність, що відповідає стадії ІІ згідно критеріям Нью-Йоркської кардіологічної асоціаціії (NYHA), що характеризується такими симптомами, як швидка втомлюваність, задишка, відчуття серцебиття при значному та помірному фізичному навантаженні.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом більше ніж 6 тижнів або виникнуть набряки ніг, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

З появою болю у ділянці серця, що поширюється на руки, надчеревну ділянку чи на ділянку шиї, або у разі ядухи слід негайно звернутися до лікаря!

Вказівка для хворих на діабет: препарат містить менш ніж 0,24 г вуглеводів у добовій дозі і тому це не повинно враховуватися діабетиками при підрахунку їх добового вживання вуглеводів.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід загальноприйнятого застосування глоду як лікарського засобу і результати експериментальних досліджень не виявили ніякого ризику для жінок під час вагітності та годування груддю.

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози

Якщо Ваш лікар не призначив інакше, при застосуванні препарату слід дотримуватися рекомендацій інструкції, в іншому разі препарат може діяти неефективно.

Застосовують внутрішньо. Дорослі та діти старше 12 років приймають по 1–2 таблетки тричі на добу, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини, незалежно від прийому їжі.

Тривалість застосування препарату становить щонайменше 6 тижнів.

Якщо Ви забули прийняти Кардіплант або прийняли недостатню дозу препарату, продовжуйте лікування Кардіплантом згідно з вказівками інструкції по застосуванню.

Передозування

На сьогодні про симптоми передозування не повідомлялось.

Побічні ефекти

Не повідомлялось.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не відома.

Термін придатності

4 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 0С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 25 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата додавання: 16.01.2019 р.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій