СЕКРЕПАТ ФОРТЕ суспензія оральна

Сперко Україна

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

суспензія оральна пакетик 10 мл, зі смаком м’яти, №  30

Дигідроксіалюмінію аміноацетату 800 мг
Алюмінію гідроксиду гель сухий 200 мг
Кальцію карбонат 300 мг
Магнію трисилікат 100 мг

№ UA/7783/02/01 від 09.04.2014 до 09.04.2019Без рецептуC

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Затверджено МОЗ Украiни від 2014-10-24 р. № 771. Р.п. № UA/7783/02/01,від 2014-12-05 р. № 939. Р.п. № UA/7782/02/01

Склад лікарського засобу

діючі речовини: дигідроксіалюмінію аміноацетат, алюмінію гідроксид гель сухий, кальцію карбонат, магнію трисилікат;

1 пакетик містить 800 мг дигідроксіалюмінію аміноацетату, 200 мг алюмінію гідроксиду гелю сухого, 300 мг кальцію карбонату, 100 мг магнію трисилікату;

допоміжні речовини: натрію кармелоза, сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420), натрію цикламат, хлоргексидину діацетат, ароматизатор м’яти або ароматизатор анісу, вода очищена.

Лікарська форма

Суспензія оральна.

Суспензія жовтувато-білого кольору із запахом м’яти або анісу.

Назва і місцезнаходження заявника

Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна».

21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25.

Тел.: + 38(0432)52–30–36. E-mail: trade@sperco.com.ua.

www.sperco.com.ua

Назва і місцезнаходження виробника

Алкала Фарма, С.Л.

Проспект Мадрид, 82, Алкала де Енарес, 28802 Мадрид, Іспанія.

Фармакотерапевтична група

Антациди. Комбіновані препарати та комплексні сполуки алюмінію, кальцію та магнію.

Код АТС А02А D01.

Секрепат Форте — комбінований збалансований антацидний препарат. Усуває больовий синдром в шлунку та відчуття печії через кілька хвилин після прийому. Нейтралізує надлишок кислоти шлункового соку, підтримуючи рН близько 4. Чинить гастропротекторну дію завдяки здатності нейтралізувати соляну кислоту, а також активувати власні захисні фактори шлунка, що сприяє рубцюванню виразок. У процесі нейтралізації не утворюється вуглекислота, не виникає метеоризм і, як наслідок, — вторинна гіперсекреція. Препарат діє місцево. Всмоктується тільки незначна кількість сполук алюмінію, трохи більше — сполук магнію, які швидко виводяться з організму із сечею. Внаслідок нейтралізації соляної кислоти гідроксиди алюмінію та магнію перетворюються в хлориди й виводяться з організму з калом.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування больового синдрому та печії при захворюваннях шлунково-кишкового тракту: пептична виразка шлунка, дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, диспепсія, гострий та хронічний гастрит із підвищеною або нормальною секрецією. Подразнення слизової оболонки шлунка, спричинене палінням або порушеннями в дієті (вживання алкоголю, кави, солодощів, мучних виробів тощо). Як профілактичний засіб при довготривалому прийомі нестероїдних протизапальних препаратів, глюкокортикоїдів та інших ульцерогенних засобів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність, хвороба Альцгеймера, гіпофосфатемія, дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату. При виникненні побічних ефектів застосування препарату необхідно припинити.

Особливі застереження

З обережністю призначають препарат особам з нирковою недостатністю. Як і при застосуванні інших засобів, що знижують секрецію шлункового соку, Секрепат Форте може замаскувати симптоми більш тяжкого захворювання шлунка. Якщо Ви приймаєте препарат самостійно, то Вам необхідно проконсультуватися з лікарем у разі, якщо симптоми продовжують з’являтися або посилюються через 14 днів після початку лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності застосування препарату можливе лише тоді, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У разі необхідності призначення препарату під час лактації годування груддю необхідно припинити на весь термін застосування препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат не застосовують у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують внутрішньо. Перед розкриттям пакетика необхідно натиснути пальцями рук на нього декілька разів у різних місцях. Для відкриття пакетика його слід розірвати в місці із написом «Відкрити тут». Суспензію можна приймати безпосередньо з пакетика або розчинити її в півсклянки води. Дорослим призначають по 1 пакетику 4 рази на добу, останній раз — безпосередньо перед сном. Препарат рекомендовано приймати через 1–1,5 години після прийому їжі. Курс лікування становить 3–4 тижні. При печії та болю у шлунку препарат приймають у тій же дозі незалежно від прийому їжі (за потребою). З профілактичною метою для захисту слизової оболонки від подразнювальної дії медикаментів приймають 1 пакетик за 2 години до їх прийому. Максимальна добова доза становить 4 пакетики.

Передозування

Препарат у високих дозах, а також при довготривалому застосуванні більше 4 тижнів може спричинити нудоту, блювання, запор, діарею, зниження апетиту. Також можуть виникати електролітні порушення (зниження концентрації фосфатів і підвищення концентрації магнію та алюмінію в сироватці крові), які найбільш імовірні при хронічній нирковій недостатності. Випадки гострого передозування та симптоми гострої токсичності в людей не відомі. При виникненні вищезгаданих симптомів необхідно припинити прийом препарату, промити шлунок та звернутись до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат зазвичай добре переноситься хворими. У Секрепаті Форте врівноважуються можливі в`яжучі властивості алюмінію та кальцію з послаблюючими магнію. Однак в окремих випадках може виникати порушення травної функції у вигляді нудоти, блювання, проносу, запору, знебарвлення калових мас. Дуже рідко виявляють шкірні алергічні реакції (кропив’янка, свербіж).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Секрепат Форте зменшує всмоктування деяких лікарських засобів (тетрациклінів, фторхінолонів, ізоніазиду, напроксену, хінідину, дигоксину, блокаторів гістамінових рецепторів, адреноблокаторів, препаратів заліза). Препарат збільшує всмоктування леводопи, ацетилсаліцилової та налідиксової кислоти.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 мл суспензії у пакетику. 30 пакетиків у картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата додавання: 20.03.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій