ЦИТОФЛАВІН (CYTOFLAVIN®)

Полісан

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, вкриті кишково-розчинною оболонкою блістер, № 50
Кислота бурштинова
0,3 г
Рибоксин (інозин)
0,05 г
Нікотинамід
0,025 г
Рибофлавіну фосфат натрію (рибофлавин)
0,005 г
Допоміжні речовини: повідон, кальцію стеарат, гіпромеллоза (гідроксипропілметилцеллюлоза), полісорбат 80, метакрілатного сополімеру дисперсія, пропіленгліколь, кармоізин (е 122), тропеолин о.
C За рецептом
концентрат для розчину для інфузій ампула 10 мл, № 10
Кислота бурштинова
100 мг/мл
Нікотинамід
10 мг/мл
Рибоксин (інозин)
20 мг/мл
Рибофлавіну мононуклеотид
2 мг/мл
Допоміжні речовини: меглюмін, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.
№ UA/5449/01/01 від 09.08.2017
C За рецептом

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ЦИТОФЛАВІН (CYTOFLAVIN®)

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить кислоти янтарної 0,3 г; рибоксину (інозину) 0,05 г; нікотинаміду 0,025 г; рибофлавіну фосфату натрію (рибофлавіну) 0,005 г;

допоміжні речовини: повідон, кальцію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметил-целюлоза), полісорбат 80;

кишковорозчинна оболонка: метакрилатного сополімеру дисперсія, пропіленгліколь, кармоїзин (Е122), тропеолін О.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що діють на нервову систему. Код АТС N07XX.

Клінічні характеристики

Показання

У складі комплексної терапії для лікування хронічної ішемії головного мозку 1 — 3 стадії, церебрального атеросклерозу, гіпертензивної енцефалопатії, астенічного синдрому (нездужання і втома).

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Нефролітіаз, подагра, гіперурикемія.

Спосіб застосування та дози

Застосовують внутрішньо по 2 таблетки 2 рази на добу за півгодини до їди, з інтервалом 8–10 годин, не розжовують, запивають 100 мл води. Тривалість курсу — 25 днів. Вечірній прийом препарату рекомендується не пізніше 18 години. Призначення повторного курсу проводиться при наростанні симптоматики цереброваскулярної недостатності (погіршення інтелектуально-мнестичних функцій), але не раніше ніж через 25–30 днів після закінчення попереднього курсу.

Побічні реакції

З боку серцево-судинної системи: можливе короткочасне підвищення артеріального тиску.

З боку нервової системи: головний біль, безсоння.

З боку шлунково-кишкового тракту: гіркота у роті, сухість у роті, металевий присмак у роті, нудота, блювання, короткочасний біль в епігастральній ділянці.

При застосуванні препарату можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, гіперемію, кропив’янку. Можливе забарвлення сечі у жовтий колір.

При тривалому прийомі у високих дозах можливе виникнення гіперурикемії, загострення подагри через вміст рибоксину (інозину); можливе порушення зору, функції нирок — через вміст рибофлавіну.

Передозування

Випадків передозування не спостерігалось. Можливе посилення проявів побічних реакцій.

У разі необхідності — симптоматичне лікування. Специфічного антидоту не існує.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування у період вагітності можливе у тому випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Рішення щодо доцільності призначення препарату в період годування груддю приймає лікар індивідуально.

Діти.

Протипоказано застосування дітям (до 18 років).

Особливості застосування

Вечірній прийом препарату потрібно проводити не пізніше 18 години. Прийом препарату після 18 години може утруднювати засинання, зважаючи на його тонізуючу дію.

При артеріальній гіпертензії можливе коригування доз антигіпертензивних препаратів.

З обережністю застосовувати при хворобах органів травлення (ерозії, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрити, дуоденіти (у стадії загострення)).

Якщо у Вас одне з перерахованих захворювань, перед прийомом препарату обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Можливе забарвлення сечі у жовтий колір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю у препараті рибофлавіну.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Кислота янтарна, рибоксин (інозин), нікотинамід сумісні з іншими лікарськими засобами.

Рибоксин (інозин) при одночасному застосуванні з серцевими глікозидами може попереджати виникнення аритмій, підсилювати позитивну інотропну дію.

При одночасному застосуванні рибоксину з бета-адреноблокаторами ефект рибоксину не зменшується. Рибоксин може посилювати ефекти гепарину, збільшуючи тривалість його дії.

Можливе одночасне застосування з нітрогліцерином, ніфедипіном, фуросемідом, спіронолактоном.

Рибофлавін зменшує активність доксицикліну, тетрацикліну, окситетрацикліну, еритроміцину і лінкоміцину. Не сумісний із стрептоміцином.

Трициклічні антидепресанти, іміпрамін і амітриптилін інгібують метаболізм рибофлавіну, особливо у тканинах серця. Хлорпромазин, імізин за рахунок блокади флавінокінази порушують включення рибофлавіну у флавінаденинмононуклеотид і флавінадениндинуклеотид та збільшують його виведення із сечею.

Тиреоїдні гормони прискорюють метаболізм рибофлавіну.

Зменшує й попереджає побічні ефекти хлорамфеніколу (порушення гемопоезу, неврит зорового нерва).

Сумісний з препаратами, що стимулюють гемопоез, антигіпоксичними засобами, анаболічними стероїдами.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Цитофлавін володіє антигіпоксичною дією за рахунок речовин, які входять до складу препарату і які включаються в клітинний метаболізм. Препарат виявляє позитивний ефект на процеси енергоутворення в клітині, активує окисно-відновні ферменти, покращуючи тканинне дихання. Відновлюючи активність ферментів антиоксидантного захисту, зменшує продукцію вільних радикалів.

Препарат активізує церебральний кровотік, стимулює метаболічні процеси в центральній нервовій системі. Чинить нормалізуючу позитивну дію на біоелектричну активність головного мозку.

Позитивно впливає на параметри неврологічного статусу: зменшує вираженість астенічного, цефалгічного, вестибуломозочкового, вестибулокохлеарного синдрому, а також нівелює розлади в емоційно-вольовій сфері (знижує рівень тривоги, депресії). Покращує когнітивно-мнестичні функції (мислення, якість короткочасної і довготривалої пам’яті, концентрацію і переключення уваги), покращуючи таким чином якість життя.

Кислота янтарна чинить антиоксидантну, метаболічну та загальнотонізуючу дію. Механізм дії пов’язаний із збільшенням синтезу АТФ, гальмуванням гліколізу і активацією процесів аеробів у клітинах, посиленням глюконеогенезу.

Нікотинамід у формі нікотинамідаденіннуклеотиду (НАД) і його фосфату (НАДФ) входить до складу багатьох ферментів, що беруть участь у метаболізмі протеїдів, необхідних для клітинного дихання, гліколізу і синтезу жирів. Механізм дії нікотинаміду пов’язаний з підвищенням рівня НАД, що запобігає дегенерації нервових клітин.

Рибоксин (інозин) за типом дії належить до речовин анаболізму (що посилює синтез білка). Інозин, як і нуклеозид, має здатність проникати в клітини, виявляючи позитивний вплив на обмінні процеси в міокарді і покращуючи коронарний кровообіг.

Рибофлавіну фосфат натрію регулює окисно-відновні процеси, оскільки в поєднанні з білком входить до складу ферментів, які регулюють ці процеси, бере участь в обміні білків і жирів, регулює функцію органів зору. Біохімічний механізм дії рибофлавіну пов’язаний з його участю в процесах біологічного окиснення і енергетичного обміну.

Фармакокінетика. Цитофлавін має високу біодоступність.

Кислота янтарна при прийомі всередину проникає з шлунково-кишкового тракту в кров і тканини, беручи участь в реакціях енергетичного обміну, і повністю розпадається до кінцевих продуктів обміну (двоокис вуглецю і воду) через 30 хвилин. Рибоксин (інозин) добре абсорбується з шлунково-кишкового тракту. Час досягнення максимальної концентрації в крові — 5 годин, середній час утримання в крові — 5,5 години, рівноважний об’єм розподілу — близько 20 літрів. Інозин метаболізується в печінці з утворенням інозинмонофосфата з подальшим його окисленням до сечової кислоти. В незначній кількості виводиться нирками.

Нікотинамід швидко розподіляється у всіх тканинах (рівноважний об’єм розподілу — близько 500 літрів). Час досягнення максимальної концентрації в крові — 2 години, середній час утримання в крові — 4,5 години. Нікотинамід проникає через плаценту і в грудне молоко; метаболізується в печінці з утворенням N-метилнікотинаміда, виводиться нирками.

Рибофлавін швидко абсорбується з шлунково-кишкового тракту, розподіляється нерівномірно (найбільша кількість в міокарді, печінці, нирках), трансформується в флавінаденінмононуклеотид (ФМН) і флавінаденіндинуклеотид (ФАД) в мітохондріях. Проникає через плаценту і в грудне молоко; виводиться нирками, переважно у вигляді метаболітів.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою червоного кольору. На поперечному зрізі видно два шари. Ядро таблеток від жовтого до жовто-помаранчевого кольору.

Несумісність.

Рибофлавін несумісний зі стрептоміцином.

Термін придатності.

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері. По 5 блістерів у пачці картонній.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «Науково-технологічна фармацевтична фірма «ПОЛІСАН» (ТОВ «НТФФ «ПОЛІСАН») , Російська Федерація.

Місцезнаходження

Російська Федерація, 192102, м. Санкт-Петербург, вул. Салова, б. 72, к. 2, літ. А. т./ф. (812) 710–82–25.

ЦИТОФЛАВІН (CYTOFLAVIN®)

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Затверджено МОЗ Украiни від 2017-08-09 р. № 921. Р.п. № UA/5449/01/01

Склад

діючі речовини: 1 мл розчину містить кислоти янтарної 100 мг, нікотинаміду 10 мг, рибоксину (інозину) 20 мг, рибофлавіну мононуклеотиду (рибофлавіну) 2 мг;

допоміжні речовини: меглюмін, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Концентрат для розчину для інфузій.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що діють на нервову систему. Код АТС N07X X10.

Клінічні характеристики

Показання

Лікування у дорослих:

  • гострого порушення мозкового кровообігу;
  • наслідків дисциркуляторної (судинної) енцефалопатії I–II стадії і наслідків порушень мозкового кровообігу (хронічна ішемія мозку);
  • токсичної та гіпоксичної енцефалопатії при гострих і хронічних отруєннях, ендотоксикозах, післянаркозному пригніченні свідомості, а також для профілактики та лікування гіпоксичної енцефалопатії при кардіохірургічних оперативних втручаннях з використанням штучного кровообігу.

Новонародженим дітям (у тому числі недоношеним з терміном гестації 28–36 тижнів) у комплексній терапії:

  • при церебральній ішемії.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Пацієнти (крім періоду новонародженості), які знаходяться в критичному стані, до стабілізації центральної гемодинаміки і/або при зниженні парціального тиску кисню в артеріальній крові менше 60 мм.рт.ст. Нефролітіаз, подагра, гіперурикемія.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування препарату

Цитофлавін застосовують дорослим тільки внутрішньовенно краплинно в розведенні на 100 — 200 мл 5 — 10% розчину глюкози або 0,9% розчину натрію хлориду в дозуваннях, описанних нижче.

Дозування

1. При гострому порушенні мозкового кровообігу препарат вводять у максимально ранній термін від початку розвитку захворювання в об’ємі 10 мл препарату на 1 введення з інтервалом 8–12 годин протягом 10 днів. При тяжкій формі перебігу захворювання разову дозу збільшують до 20 мл.

2. При наслідках дисциркуляторної енцефалопатії і наслідках порушення мозкового кровообігу препарат вводять в об’ємі 10 мл препарату на 1 введення 1 раз на добу протягом 10 днів.

3. При токсичній і гіпоксичній енцефалопатії препарат вводять в об’ємі 10 мл препарату на 1 введення 2 рази на добу (через 8–12 годин) протягом 5 днів. При коматозному стані вводять 20 мл препарату на 1 введення 2 рази на добу (через 8–12 годин), розведеного у 200 мл 5–10% розчину глюкози. Курс введення препарату 10 днів залежно від тяжкості стану пацієнта. При післянаркозній депресії вводять одноразово в тих же дозах. В терапії гіпоксичної енцефалопатії при кардіохірургічних оперативних втручаннях з використанням штучного кровообігу вводять 20 мл препарат, розведеного у 200 мл 5% розчину глюкози, за 3 дні до операції, в день операції, на 3-й день після операції.

4. Діти (у тому числі недоношені): новонародженим з церебральною ішемією добова доза препарату становить 2 мл/кг/добу. Розраховану добову дозу препарату вводять внутрішньовенно краплинно (повільно) після розведення в 5% або 10% розчині глюкози (у співвідношенні не менше 1:5). Час першого введення — перші 12 годин після народження; оптимальним часом для початку терапії є перші 2 години життя. Рекомендується вводити приготований розчин за допомогою інфузійного насоса зі швидкістю від 1 до 4 мл/годину, забезпечуючи рівномірне введення препарату в кровотік протягом доби, залежно від розрахункового добового об’єму розчинів для базисної терапії, стану гемодинаміки пацієнта і показників кислотно-лужного співвідношення. Курс лікування в середньому становить 5 діб.

Побічні реакції

Побічні реакції (ПР) на Цитофлавін зустрічаються рідко (<1/1000).

Класифікація за системами органів Частота

(випадок/кількість пацієнтів)

Симптоми
Психічні порушення Дуже рідко <1/10 000 Збудження
Порушення з боку нервової системи Дуже рідко <1/10 000 Головний біль, запаморочення, парестезії.
Порушення з боку серця Дуже рідко <1/10 000 Аритмія, посилення серцебиття, тахікардія,

нетривалий біль в ділянці грудної клітки, зміни ЕКГ.

Порушення з боку судин Дуже рідко <1/10 000 Гіперемія шкірних покровів різної степені вираженості,

блідість шкірних покровів,

зниження або підвищення артеріального тиску.

Порушення з боку дихальної системи Дуже рідко <1/10 000 Затруднене дихання, задишка, пощипування у носі, першіння у горлі, дизосмія.
Порушення з боку травного тракту Дуже рідко <1/10 000 Гіркота і сухість у роті, металевий присмак у роті,

нудота, короткотривалий біль в епігастральній ділянці, блювання.

Порушення з боку шкіри Дуже рідко <1/10 000 Шкірний свербіж, шкірні висипання, кропив’янка.
Порушення з боку нирок і сечовидільної системи Дуже рідко <1/10 000 Поліурія, гіперурикемія,

забарвлення сечі в жовтий колір.

Загальні порушення Рідко (≥1/10 000,

 <1/1000)

Озноб, відчуття жару, слабкість.
Метаболічні порушення Дуже рідко <1/10 000 Алкалоз, транзиторна гіпоглікемія, гіперурикемія.

До найбільш частих реакцій належать: підвищення або зниження артеріального тиску, тахікардія, гіперемія шкірних покривів, озноб.

У дітей можливий розвиток порушень кислотно-лужного балансу (алкалоз).

Передозування

Випадків передозування не спостерігалось.

У разі необхідності — симптоматичне лікування. Специфічного антидоту не існує.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування у період вагітності можливе у тому випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Рішення щодо доцільності призначення препарату в період годування груддю приймає лікар індивідуально.

Діти.

За показаннями застосовують новонародженим дітям (у тому числі недоношеним з терміном гестації 28–36 тижнів).

Особливості застосування

При критичних станах застосування препарату потрібно проводити після нормалізації показників центральної гемодинаміки.

Можливе зниження рівня глюкози в крові (що необхідно враховувати при призначенні), під час лікування препаратом сеча може набувати світло-жовтого забарвлення.

Введення препарату новонародженим (недоношеним) дітям здійснювати під контролем показників кислотно-лужного стану капілярної крові не рідше 2 разів на добу (як перед початком, так і в процесі терапії). По можливості слід контролювати показник сироваткового лактату і глюкози. Швидкість введення розчину Цитофлавіну потрібно зменшити або тимчасово припинити інфузію новонародженим (недоношеним) дітям:

— які знаходяться на штучній вентиляції легенів, при появі ознак змішаного (респіраторно-метаболічного) алкалозу, що може спричинити розвиток порушень мозкового кровообігу;

— при збереженому спонтанному диханні і респіраторній підтримці методом CPAP або для тих, хто отримує повітряно-кисневу суміш через маску, при появі лабораторних ознак метаболічного алкалозу, що може спричинити появу або почастішання нападів апное. У хворих на цукровий діабет лікування проводити під контролем показника глюкози крові.

З обережністю застосовувати у пацієнтів з нирковою недостатністю: призначення препарату можливе лише тоді, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект переважає можливий ризик при застосуванні.

Під час лікування слід регулярно контролювати рівень сечової кислоти в крові.

Можливе забарвлення сечі у жовтий колір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю у препараті рибофлавіну.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.. Препарат застосовується тільки в умовах стаціонару. У разі виникнення запаморочення утриматись від керування автотранспортом та іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Янтарна кислота, інозин, нікотинамід сумісні з іншими лікарськими засобами.

Рибоксин при одночасному застосуванні з серцевими глікозидами може попереджати виникнення аритмій, підсилювати позитивну інотропну дію.

При одночасному застосуванні рибоксину з бета-адреноблокаторами ефект рибоксину не зменшується. Рибоксин може посилювати ефекти гепарину, збільшуючи тривалість його дії.

Можливе одночасне застосування з нітрогліцерином, ніфедипіном, фуросемідом, спіронолактоном. Несумісний в одній ємності з алкалоїдами: при взаємодії з ними відбувається відділення основи алкалоїду та утворення нерозчинних сполук. З таніном утворює осад. Несумісний з кислотами та спиртами, солями важких металів. Несумісний з вітаміном В6 (піридоксину гідрохлоридом) через дезактивацію обох сполук.

Рибофлавін зменшує активність доксицикліну, тетрацикліну, окситетрацикліну, еритроміцину і лінкоміцину. Не сумісний із стрептоміцином.

Трициклічні антидепресанти, іміпрамін і амітриптилін інгібують метаболізм рибофлавіну, особливо у тканинах серця. Хлорпромазин, імізин за рахунок блокади флавінокінази порушують включення рибофлавіну у флавінаденинмононуклеотид і флавінадениндинуклеотид та збільшують його виведення із сечею.

Тиреоїдні гормони прискорюють метаболізм рибофлавіну.

Зменшує й попереджає побічні ефекти хлорамфеніколу (порушення гемопоезу, неврит зорового нерва).

Сумісний з препаратами, що стимулюють гемопоез, антигіпоксичними засобами, анаболічними стероїдами.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фармакологічні ефекти обумовлені комплексним впливом речовин, які входять до складу компонентів препарату Цитофлавін.

Препарат стимулює дихання й енергоутворення в клітинах, поліпшує процеси утилізації кисню тканинами, відновлює активність ферментів антиоксидантного захисту. Препарат активує внутрішньоклітинний синтез білка, сприяє утилізації глюкози, жирних кислот і ресинтезу в нейронах γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) через шунт Робертса.

Цитофлавін поліпшує коронарний та мозковий кровотік, активує метаболічні процеси в центральній нервовій системі, відновлює свідомість, рефлекторні порушення, розлади чутливості та стимулює інтелектуально-мнестичні функції мозку. Має швидку пробуджуючу дію післянаркозного пригнічення свідомості.

При застосуванні Цитофлавіна у перші 12 годин від початку розвитку інсульту спостерігається сприятливий перебіг ішемічних і некротичних процесів у зоні враження (зменшення вогнища), відновлення неврологічного статусу й зниження рівня інвалідизації у віддаленому періоді.

Фармакокінетика.

Внутрішньоклітинна взаємодія нікотинаміду, рибоксину і рибофлавіну мононуклеотиду стимулює утворення важливих ендогенних окисно-відновних ферментів –

флавінаденіндинуклеотиду (ФАД) і нікотинамідаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ), які відіграють важливу роль у клітинному і тканинному диханні.

При внутрішньовенній інфузії зі швидкістю близько 2 мл/хв (у перерахуванні на нерозбавлений Цитофлавін) янтарна кислота й рибоксин (інозин) утилізуються практично миттєво і в плазмі крові не визначаються.

Рибоксин (інозин) метаболізується в печінці з утворенням глюкуронової кислоти й подальшим її окисненням (див. вище). У незначній кількості виділяється нирками.

Нікотинамід швидко розподіляється по всіх тканинах, проникає крізь плаценту й у грудне молоко, метаболізується в печінці з утворенням N-метилнікотинаміду, виводиться нирками. Період напіввиведення із плазми становить близько 1,3 годин, стаціонарний об’єм розподілу — близько 60 літрів, загальний кліренс — близько 0,6 л/хв.

Рибофлавін: розподіл нерівномірний, найбільша кількість — у міокарді, печінці, нирках. Період напіввиведення з плазми становить близько 2 годин, стаціонарний об’єм розподілу — близько 40 літрів, загальний кліренс — близько 0,3 л/хв. Проникає через плаценту і в молоко матері. Зв’язується з білками плазми — 60%. Виводиться нирками, частково — у формі метаболіту; у високих дозах — переважно у незміненому вигляді.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин жовтого кольору.

Несумісність. Не вводити з іншими лікарськими засобами в одній крапельниці.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

При утворенні осаду застосування препарату заборонено.

Упаковка

По 10 мл в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці. Контурна чарункова упаковка термосклеєна з покривною плівкою.

1 або 2 контурні чарункові упаковки у пачці картонній.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «Науково-технологічна фармацевтична фірма «ПОЛІСАН» (ТОВ «НТФФ «ПОЛІСАН»), Російська Федерація

Місцезнаходження

Російська Федерація, 192102, м. Санкт-Петербург, вул. Салова, б. 72, к. 2, літ A.

Дата додавання: 10.10.2019 р. Версія для друку

Ціни на ЦИТОФЛАВІН в містах України

Вінниця 760 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 656.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 126, тел.: +380432664213

Дніпро 737.96 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 657.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпропетровськ, шосе Донецьке, 124, тел.: +380634570584

Житомир 731.88 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 663.5 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Житомир, пл. Перемоги, 3, тел.: +380933810071

Запоріжжя 711.24 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 650.75 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Запоріжжя, просп. Металургів, 14, тел.: +380612133937

Івано-Франківск 722.88 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 634.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52, тел.: +380342559348

Київ 766.25 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 629 грн./уп.
«ФАРМАЦІЯ» Київ, бульв. Вацлава Гавела, 75, тел.: +380444974086

Кропивницький 747.49 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 670.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Полтавська, 58, тел.: +380522374302

Луцьк 747.52 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 637.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 758.07 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 639.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Симоненка Василя, 7, тел.: +380322340971

Миколаїв 762.43 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 663.5 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Миколаїв, вул. Погранична, 246, тел.: +380634601950

Одеса 776.28 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 635.5 грн./уп.
«FARMACIA» Одеса, пл. Старосенная, 1А, тел.: +380487530411

Полтава 724.98 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Соборності, 76, тел.: +380631867592

Рівне 692.19 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Петлюри, 19, тел.: +380362634497

Суми 737.37 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Троїцька, 51, тел.: +380542775005

Тернопіль 727.31 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 662.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 45Б

Ужгород 749.46 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 654.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 712.32 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 641.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, перехр. Альошина Архітектора / Олександрівський, 21/138

Херсон 741.22 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 656.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Грецька, 40, тел.: +380552495106

Хмельницький 766.41 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 4/1

Черкаси 749.86 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Черкаси, вул. Гоголя, 274, тел.: +380672408211

Чернігів 726.93 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 651.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Преображенська, 2, тел.: +380462676814

Чернівці 780.28 грн./уп.

ЦИТОФЛАВІН конц. д/р-ну д/інф. амп. 10 мл № 10, Полисан ..... 654.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372514777

Developed by Maxim Levchenko