Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Ревма-гель

(Rewma-gel)
Виробник:

Склад і форма випуску

Можна сплатити ліки карткою підтримка
Класифікація
Лікарські засоби

Фармакологічні властивості

фармакодинаміка. Препарат містить три активні інгредієнти, які доповнюють один одного при лікуванні ревматичного болю у м’язах і суглобах, болючих напружень і розтягнень м’язів, а також люмбаго (біль у попереково-крижовому відділі хребта). Rhus toxicodendron добре зарекомендував себе в лікуванні суглобного ревматизму, що розвинувся внаслідок застуди, промокання або перенапруження зі зменшенням болючих симптомів при русі. Активна речовина Ledum ефективна головним чином при ревматоїдному болю у дрібних і великих суглобах, а також при схильності до подагри. Завдяки впливу Ledum знімається перенапруження опорної мускулатури хребта, а також потиличних і плечових м’язів. Завершує комбінацію Symphytum, який також застосовується при болі у суглобах і здавна вважається гомеопатичним засобом для лікування кісток і суглобів.

Показання Ревма-гель

ревматичні та дегенеративні захворювання м’язів та суглобів, болісне напруження та розтягнення м’язів, а також люмбаго (біль у попереково-крижовому відділі хребта).

Застосування Ревма-гель

при гострих симптомах захворювання дорослим та дітям віком від 1 року наносити гель 3 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи у шкіру. Тривалість застосовування препарату ― не більше 2 тиж.

При хронічному перебігу захворювання наносити гель 1‒2 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка наноситься, не має перевищувати 10‒15 мм витиснутої із тюбика смужки гелю. Якщо після 1‒2 тиж лікування препаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, пацієнту слід звернутися до лікаря.

Протипоказання

не застосовувати при підвищеній чутливості до Rhus toxicodendron (сумаху отруйного) та до інших компонентів препарату.

Побічна дія

зрідка можуть спостерігатися алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, подразнення шкіри, свербіж, шкірні висипання. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій пацієнту необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування

при застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку пацієнту слід припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем. У разі затяжного перебігу захворювання або неясних нових скарг або гострих станів, що супроводжуються почервонінням, набряком або гіперемією суглоба, пацієнту необхідно проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування препарату. Слід уникати контакту з очима, слизовими оболонками та відкритими ранами. Необхідно вимити руки після нанесення гелю. Якщо пацієнт не почуває себе краще, необхідно звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування грудьми. Ревма-Гель у період вагітності або годування грудьми слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Не впливає.

Діти. У зв’язку з недостатністю клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат у дітей віком до 1 року.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

дотепер не виявлена. Якщо пацієнт застосовує будь-який інший лікарський засіб, слід попередити про це лікаря.

Передозування

шкідливі ефекти підвищених доз невідомі.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС в недоступному для дітей місці.

Інструкція МОЗ
Дата додавання: 29.10.2021 р.
© Компендіум 2019

Рекомендовані аналоги Ревма-гель:

Дарфен® гель
гель туба 15 г, № 1
Дарниця ФФ
Дарфен® гель
гель туба 50 г, № 1
Дарниця ФФ
Дарфен® гель
гель туба 100 г, № 1
Дарниця ФФ
Ібумент
гель туба 50 г, № 1
Червона зірка
Кеторол гель
гель 2 % туба 30 г, № 1
Dr. Reddy's Laboratories Ltd
Траумель С гель
гель туба 50 г, № 1
Heel
Фітобене<sup>®</sup>
гель для зовнішнього застосування туба 20 г, № 1
Фітофарм
Фітобене<sup>®</sup>
гель для зовнішнього застосування туба 40 г, № 1
Фітофарм
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko