ДИСПОРТ® порошок для р-ну для ін’єкцій 500 ОД

Ipsen Pharma

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл., № 1

Затверджено МОЗ Украiни від 2014-06-27 р. № 437. Р.п. № UA/13719/01/01

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу

Склад

діюча речовина: 1 флакон містить Комплекс ботулінічний токсин типу А — гемаглютинін 500 ОД*;

допоміжні речовини: розчин альбуміну людини, лактоза моногідрат.

* Одиниця дії (ОД) дорівнює LD50 для мишей при інтраперитонеальному введенні.

Лікарська форма

Порошок для розчину для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: білий ліофілізований порошок без сторонніх домішок.

Фармакотерапевтична група

Міорелаксанти з периферичним механізмом дії.

Код АТХ М03А Х01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Комплекс ботулінічний токсин (Clostridium botulinum) типу А — гемаглютинін блокує вивільнення ацетилхоліну в нервово-м'язовому синапсі, що призводить до ліквідації м'язового спазму в місці введення препарату. Токсин діє на нервове закінчення, протидіючи явищам, викликаним Ca2+, і призводячи до вивільнення медіатора. Він не діє на постгангліонарну холінергічну передачу або на постгангліонарну симпатичну передачу.

Дія токсину передбачає, передусім, зв'язування в місці, де токсин швидко і міцно прикріплюється до пресинаптичної мембрани. Надалі відбувається інтерналізація, в ході якої токсин перетинає пресинаптичну мембрану, не спричиняючи паралічу. Потому токсин блокує вивільнення ацетилхоліну, викликане Ca2+, і, таким чином, знижує потенціал кінцевої пластини і призводить до паралічу.

Відтворення передачі нервового імпульсу відбувається поступово, з утворенням нових нервових закінчень та відновленням контактів з постсинаптичною моторною кінцевою пластиною.

Фармакокінетика.

Дослідження фармакокінетики ботулінічного токсину на тваринах проблематичне у зв'язку з його високою токсичністю, низькими дозами, що застосовуються, великою молекулярною масою препарату і труднощами в нанесенні радіоактивної мітки, щоб викликати достатню питому активність токсину. Дослідження з використанням токсину з радіоактивною міткою І125 виявили, що зв'язування з рецептором є специфічним і насичуваним, а висока щільність рецепторів токсину сприяє підвищенню токсичності. Доза і час затримки реакції в ході дослідження на тваринах виявили, що при застосуванні низьких доз час затримки реакції становив 2–3 дні з піком ефекту через 5–6 днів після ін'єкції. Тривалість дії, що визначалась змінами фокусу очей і м'язовим паралічем, коливалась між 2 тижнями і 8 місяцями. Аналогічні результати спостерігаються у людей і пов'язані зі зв'язуванням, інтерналізацією і змінами в нервово-м'язовому синапсі.

Клінічні характеристики

Показання

Диспорт® призначений для лікування:

 • спастичності м'язів руки, пов'язаної з фокальною спастичністю, у комплексі з фізіотерапією;
 • динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем (виключно в спеціалізованих лікувальних закладах з персоналом, що пройшов відповідну підготовку);
 • спастичної кривошиї у дорослих;
 • блефароспазму у дорослих;
 • геміфаціального спазму у дорослих;
 • гіпергідрозу пахвових западин у дорослих;
 • для тимчасового вирівнювання середніх і різких глабелярних зморшок (вертикальних зморшок між бровами) у дорослих віком до 65 років, у випадку якщо різкість цих зморшок чинить значний психологічний вплив на пацієнта.

Протипоказання

Диспорт® протипоказаний:

 • у разі відомої гіперчутливості до діючої речовини або до допоміжних речовин препарату;
 • за наявності інфекції у місцях введення препарату;
 • за наявності тяжкої міастенії, синдрому Ламберта-Ітона або бічного аміотрофічного склерозу.

Особливі заходи безпеки.

Особливі застережні заходи при зберіганні.

Препарат необхідно зберігати при температурі від 2 до 8 °С у медичному закладі, де проводяться ін'єкції. Препарат не повинен зберігатися у пацієнта.

Особливі застережні заходи при обробці залишків.

Одразу ж після проведення ін'єкції всі залишки Диспорту® у флаконі або шприці слід інактивувати розведеним розчином натрію гіпохлориту (що містить 1% активного хлору). Після цього усі предмети необхідно утилізувати відповідно до стандартів лікарняної практики.

Пролитий препарат слід усувати за допомогою адсорбуючої серветки, змоченої розведеним розчином натрію гіпохлориту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дія ботулінічного токсину типу А може посилюватися при застосуванні одночасно з препаратами, що впливають на нервово-м'язову функцію (такими як аміноглікозиди, курареподібні недеполяризуючі міорелаксанти). Такі засоби слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які проходять лікування ботулінічним токсином.

Особливості застосування

Повідомлялося про побічні реакції, асоційовані з поширенням дії ботулінічного токсину далі від місця введення, що викликали дисфагію, пневмонію та / або значне виснаження, що у рідкісних випадках призводило до смерті. У пацієнтів, які отримують терапевтичні дози препарату, може виникнути виражена слабкість м'язів. Ризик виникнення таких небажаних ефектів може бути знижений за рахунок застосування мінімальної ефективної дози та при дотриманні рекомендованих доз.

Ботулінічний токсин типу А слід застосовувати з обережністю та під суворим контролем хворим з субклінічними та клінічними проявами порушення нервово-м'язової передачі (наприклад, з тяжкою міастенією). Такі хворі можуть мати підвищену чутливість до препаратів типу ботулінічний токсин типу А, що можуть викликати виражену м'язову слабкість при введенні в терапевтичних дозах. Пацієнти з супутніми неврологічними порушеннями належать до групи підвищеного ризику щодо виникнення цієї побічної дії.

Дуже рідко повідомлялося про летальні випадки після лікування ботулінічним токсином типу А або В, деколи у зв'язку з дисфагією, пневмопатією та/або значною астенією у пацієнтів. Ризик цих побічних реакцій підвищений у пацієнтів, що страждають на розлади, які призводять до порушень нервово-м'язової передачі, труднощів при ковтанні або диханні. Лікування таких пацієнтів слід проводити під наглядом спеціаліста і лише у разі, коли очікувана користь перевищує ризик.

Пацієнтів, у яких раніше виникали труднощі при ковтанні та диханні, слід лікувати з особливою обережністю, оскільки порушення ковтання чи дихання можуть ускладнюватися за рахунок поширення дії токсину на відповідні м'язи. В рідких випадках виникала аспірація, що є ризиком при лікуванні пацієнтів з хронічними порушеннями діяльності органів дихання.

Не можна перевищувати рекомендовані дози і частоту застосування ботулінічного токсину типу А.

Пацієнтів та їх опікунів необхідно попередити про необхідність невідкладного лікування у разі виникнення труднощів при ковтанні, порушень мовлення або діяльності органів дихання.

Дітям зі спастичністю, пов'язаною з церебральним паралічем, ботулінічний токсин типу А можна застосовувати починаючи з 2-х років.

Ботулінічний токсин типу А не слід застосовувати пацієнтам, у яких розвинулася стійка контрактура.

Пацієнтам із подовженим часом кровотечі, інфекцією чи запаленням у місці ін'єкції ботулінічний токсин типу А слід застосовувати лише у разі нагальної потреби.

Ботулінічний токсин типу А слід застосовувати для лікування лише одного пацієнта за один сеанс. Окремих запобіжних заходів слід вживати при приготуванні та введенні препарату, при інактивації та утилізації невикористаних відновлених розчинів.

Препарат містить незначну кількість альбуміну людини. Не можна виключати ризик передачі вірусної інфекції при використанні людської крові або препаратів крові.

Повідомлялося про рідкісні випадки утворення антитіл до ботулінічного токсину у пацієнтів, що проходили лікування ботулінічним токсином типу А. Нейтралізуючі антитіла можна виявити клінічно при значному погіршенні стану в результаті лікування та/або за потреби постійного збільшення доз.

При лікуванні глабелярних зморшок важливо дослідити анатомію обличчя пацієнта перед застосуванням препарату. Необхідно звернути увагу на асиметрію обличчя, птоз, надмірну халазодермію, рубцювання та будь-які зміни внаслідок попередніх хірургічних втручань. Слід проявити обережність, якщо цільовий м'яз демонструє надмірну слабкість або атрофію.

Наслідки застосування інших ботулінічних нейротоксинів протягом курсу лікування ботулінічним токсином типу А невідомі, тому його слід уникати.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Дані щодо застосування цього препарату вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах виявили репродуктивну токсичність при застосуванні доз, що мають токсичну дію на материнський організм.

Диспорт® можна застосовувати під час вагітності тільки у разі, якщо очікувана користь від лікування матері перевищує потенційний ризик для плода. Препарат слід обережно призначати вагітним.

Годування груддю

Невідомо, чи виділяється препарат в грудне молоко. Виділення Комплексу ботулінічного токсину типу А — гемаглютинін в грудне молоко не досліджувалось на тваринах. Не рекомендовано застосувати препарат в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Існує потенційний ризик виникнення м'язової слабкості або порушень зору, які можуть

тимчасово обмежувати здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

.

Одиниці Диспорту® є специфічними саме для цього препарату та не можуть порівнюватися з іншими препаратами ботулінічного токсину.

Підготовка до введення: Лікування Диспортом® можуть проводити лише спеціалісти, що пройшли відповідну підготовку.

Центральну частину гумової пробки флакона потрібно обробити спиртом безпосередньо перед проколом. Слід використовувати стерильну голку розміром 23 або 25.

Спастичність м'язів руки, пов'язаної з фокальною спастичністю

Дозування

Дорослі. Рекомендована доза становить 1000 одиниць, які розподіляють між такими п'ятьма м'язами:

Biceps brachii

(BB)

Flexor digitorum profundus

(FDP)

Flexor digitorum superficialis

(FDS)

Flexor carpi ulnaris

(FCU)

Flexor carpi radialis

(FCR)

Загальна доза
300–400 одиниць

(0,6–0,8 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

150–250 одиниць

(0,3–0,5 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

1000 одиниць

(2,0 мл)

Обираючи місце для ін'єкції, слід керуватися стандартним розміщенням м'язів, що використовується в електроміографії, але безпосереднє місце ін'єкції визначається пальпаторно. У всі м'язи, окрім biceps brachii (BB), ін'єкція робиться в одну точку, тоді як у ВВ ін'єкцію виконують у 2 точки. Максимальна доза ін'єкції не повинна перевищувати 1000 одиниць.

Дозу слід зменшити, якщо існує підозра, що доза може викликати надмірну слабкість м'язів, у які робиться ін'єкція, коли м‘язи-мішені пацієнта малі за розміром, якщо не робиться ін'єкція в biceps brachii (ВВ) або якщо пацієнт отримує ін'єкцію в декілька точок одного м'яза. Настання клінічного ефекту слід чекати протягом 2 тижнів після ін'єкції. Ін'єкції можна повторювати приблизно 1 раз на 16 тижнів, або за потреби, для підтримання ефекту, але не частіше ніж 1 раз на 12 тижнів.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® дітям для лікування спастичності м'язів руки не вивчались.

Спосіб застосування

Для лікування спастичності м'язів руки у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД), вводять 1 мл 0,9% розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 500 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл.

Для лікування спастичності м'язів руки Диспорт® (500 ОД) вводять внутрішньом'язово у 5 м'язів, вказаних вище.

Динамічна еквінусна деформація стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем

Дозування

Початкова рекомендована доза становить 20 одиниць на 1 кг маси тіла і розподіляється порівну між гомілковими м'язами. При ураженні тільки гомілкового м'яза у нього вводять дозу з розрахунку 10 одиниць на 1 кг маси тіла. Початкову дозу препарату знижують для запобігання надмірної слабкості м'язів, у які вводять препарат, коли м'язи-мішені малі за розміром або якщо пацієнтам виконують ін'єкцію у декілька точок одного м'яза. Залежно від результатів застосування початкової дози, наступні дози препарату можуть коливатися в межах від 10 одиниць / кг до 30 одиниць/кг, що розподіляються між двома нижніми кінцівками. Максимальна доза не повинна перевищувати 30 одиниць / кг або 1000 одиниць для одного пацієнта залежно від того, яке з цих значень менше.

Препарат зазвичай вводять у литковий м'яз, але ін'єкції можна робити і в камбалоподібний і задній великогомілковий м'язи.

Застосування електроміографії (ЕМГ) не є стандартною клінічною практикою, але може допомогти виявити найактивніші м'язи.

Клінічний ефект настає впродовж 2 тижнів після введення препарату. Ін'єкції можна повторювати приблизно 1 раз на 16 тижнів або за потреби, для підтримання ефекту, але не частіше ніж 1 раз на 12 тижнів.

Спосіб застосування

Для лікування динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД), вводять 1 мл 0,9% розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 500 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл.

Для лікування динамічної деформації стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем Диспорт® (500 ОД) вводять внутрішньом'язово в м'язи гомілки.

Спастична кривошия

Дозування

Дози препарату, рекомендовані для лікування кривошиї, застосовують дорослим незалежно від віку за умови, що маса тіла пацієнтів у нормі, а м'язи шиї розвинені задовільно. Дозу препарату можна зменшити у разі суттєвого зниження маси тіла пацієнта або для пацієнтів літнього віку зі зниженою масою м'язів тіла.

Початкова рекомендована доза для лікування спастичної кривошиї становить 500 одиниць для одного пацієнта, яку вводять частинами у 2 чи 3 найактивніших м'яза шиї.

Рис.2

Анатомічні орієнтири легше визначити при огляді і пальпації, якщо пацієнт максимально насупить брови. Перед ін'єкцією притисніть великим або вказівним пальцем точку під валиком очної ямки, щоб запобігти крововиливу в цій ділянці. Голку під час ін'єкції слід спрямовувати вгору і медіально. Для запобігання опусканню повіки слід уникати ін'єкцій поруч з м'язом, що підіймає верхню повіку, особливо у пацієнтів зі складнішими випадками бровно-депресорних синдромів. Ін'єкції у m. corrugator supercelii слід робити в центральну частину м'яза, принаймні за 1 см від краю очної ямки.

Проміжок між введенням препарату залежить від індивідуальної реакції пацієнта на повторне введення. Клінічні дослідження виявили, що ефект від лікування триває до 4 місяців після ін'єкції. В деяких пацієнтів ефект спостерігався до 5 місяців. Препарат слід вводити не частіше ніж кожні 3 місяці.

Якщо лікування виявилось неефективним або якщо ефект зменшувався при повторних ін'єкціях, слід застосувати альтернативні способи лікування. За відсутності ефекту після першого введення препарату необхідно вжити таких заходів:

 • аналіз причин неефективності, наприклад ін'єкції не в ті м'язи, неправильна техніка ін'єкції, утворення антитіл, що нейтралізують токсини;
 • перегляд необхідності лікування Диспортом®.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® для лікування глабелярних зморшок у пацієнтів віком до 18 років не вивчались.

Діти.

Диспорт® (500 ОД) призначений для лікування динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем (виключно в спеціалізованих лікувальних закладах з персоналом, що пройшов відповідну підготовку).

Передозування

Застосування великих доз препарату може викликати нервово-м'язовий параліч. Передозування може призвести до підвищення ризику потрапляння нейротоксину у системний кровообіг, що може спричинити ускладнення, пов'язані з проявами перорального отруєння ботулінічним токсином (наприклад дисфагією і дисфонією). У разі виникнення паралічу дихальних м'язів необхідно провести штучну вентиляцію легенів. Специфічного антидоту не існує; введення антитоксину не є ефективним, тому рекомендована загальна підтримуюча терапія. У разі передозування пацієнта слід перевірити на ознаки надмірної м'язової слабкості або паралічу м'язів. За необхідності слід розпочати симптоматичне лікування.

Симптоми передозування можуть виявитися не одразу після ін'єкції. У разі випадкової ін'єкції або вживання внутрішньо пацієнта необхідно на декілька тижнів залишити під наглядом лікаря, до можливої появи ознак та/або симптомів надмірної м'язової слабкості або паралічу м'язів.

Побічні реакції

Частота проявів побічних реакцій встановлена за такими критеріями: дуже поширені >1/10; поширені >1/100, <1/10; непоширені >1/1000, <1/100; рідкі >1/10 000, <1/1000; дуже рідкі <1/10 000.

Повідомлялося про побічні реакції спричинені віддаленим поширенням дії токсину від місця введення (підвищена м'язова слабкість, дисфагія, аспірація/аспіраційна пневмонія, м‘язово-скелетний біль, м‘язово-скелетна ригідність, в дуже рідкісних випадках — летальний наслідок (див. розділ «Особливості застосування»)).

При проведенні клінічних досліджень приблизно 28% пацієнтів, що проходили лікування Диспортом®, відчули на собі небажані явища.

Загальні

У пацієнтів, що проходили лікування за різними показаннями, включаючи блефароспазм, геміфаціальний спазм, кривошию і спастичність внаслідок церебрального паралічу або інсульту, спостерігались нижчезазначені небажані реакції.

З боку нервової системи

Рідкі: невралгічна аміотрофія.

З боку шкіри і підшкірних тканин

Непоширені: свербіж.

Рідкі: шкірні висипи.

Загальні розлади і порушення в місці введення препарату

Поширені: загальна слабкість, втома, грипоподібний синдром, біль/утворення синців у місці ін'єкції.

Крім того, повідомлялося про небажані реакції, пов'язані з індивідуальними показаннями.

Спастичність м'язів руки

З боку кишково-шлункового тракту

Поширені: дисфагія.

З боку скелетно-м'язової і сполучної тканин

Поширені: слабкість м'язів руки.

Травми, отруєння і ускладнення процедур

Поширені: випадкові травми/падіння.

Деформація стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем

З боку шлунково-кишкового тракту

Поширені: діарея.

З боку скелетно-м'язової і сполучної тканин

Поширені: слабкість м'язів ноги, біль у м'язах, міалгія.

З боку нирок і сечовивідних шляхів

Поширені: нетримання сечі.

Загальні розлади і порушення в місці введення

Поширені: порушення ходи.

Травми, отруєння і ускладнення процедур

Поширені: випадкові травми, спричинені падінням.

Випадкові травми, спричинені падінням, і порушення ходи можуть бути викликані надмірним ослабленням м'яза-мішені і/або місцевим поширенням Диспорту® на інші м'язи, що впливають на здатність пересуватися і утримувати рівновагу.

Спастична кривошия

З боку нервової системи

Поширені: головний біль, запаморочення, лицьовий парез.

З боку органів зору

Поширені: затуманений зір, нечіткість зору.

Непоширені: диплопія, птоз.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння

Поширені: дисфонія, задишка.

Непоширені: аспірація.

З боку кишково-шлункового тракту

Дуже поширені: дисфагія, сухість у ротовій порожнині.

З боку скелетно-м'язових і сполучних тканин

Дуже поширені: м‘язова слабкість.

Поширені: біль у шиї, міалгія, болі у кінцівках.

Непоширені: м'язова атрофія, розлади жування.

Виникнення дисфагії залежить від дози і найчастіше спостерігається після ін'єкції в грудинно-ключично-сосцевидний м'яз. Необхідно дотримуватись дієти до зникнення симптомів.

Побічні ефекти можуть тривати 2–4 тижні.

Блефароспазм і геміфаціальний спазм

З боку нервової системи

Поширені: слабкість м'язів обличчя.

Непоширені: лицевий параліч.

З боку органів зору

Дуже поширені: опускання верхньої повіки.

Поширені: диплопія, сухість очей, сльозотеча.

Рідкі: офтальмоплегія.

З боку шкіри і підшкірних тканин

Поширені: набряк повіки.

Рідкі: заворіт повіки.

Побічні реакції можуть виникати у зв'язку з глибокими або неправильно проведеними ін'єкціями Диспорту®, що тимчасово паралізують сусідні групи м'язів.

Гіпергідроз пахвових западин

З боку шкіри і підшкірних тканин

Поширені: слабкість м'язів обличчя.

Не поширені: параліч лицьового нерва, компенсаторна пітливість.

Глабелярні зморшки

З боку нервової системи

Дуже поширені: головний біль.

Поширені: лицевий параліч (переважно парез брів).

Не поширені: запаморочення.

З боку органів зору

Поширені: втомлюваність очей, птоз, набряк повіки, підвищене сльозовиділення, сухість очей, посмикування м'язів навколо очей.

Непоширені: порушення зору, нечіткий зір, двоїння в очах.

Рідкі: окорухові розлади.

З боку шкіри і підшкірних тканин

Не поширені: свербіж, висип.

Рідкі: кропив'янка.

Загальні розлади і порушення у місці введення

Дуже поширені: реакції у місці ін'єкції (наприклад гіперемія, набряк, подразнення, висип, свербіж, парестезія, біль, дискомфорт, пекучий біль і утворення гематоми).

З боку імунної системи

Не поширені: гіперчутливість.

Дослідження після виходу препарату на ринок

Компанію було повідомлено про побічні реакції під час застосування препарату після виходу на ринок, що відображає фармакологічні властивості препарату і реакції, про які було повідомлено в ході клінічних досліджень. Окрім того, повідомлялось про реакції гіперчутливості.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 до 8 °С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Після розведення препарат можна зберігати у холодильнику (від 2 до 8 °С) до 8 годин перед застосуванням.

Оскільки препарат не містить консерванту, з мікробіологічної точки зору рекомендовано застосовувати препарат одразу після розведення.

Упаковка

Порошок для розчину для ін'єкцій у скляному флаконі (3 мл), закупореному пробкою, обжимною алюмінієвою кришкою, з накладкою. По 1 флакону разом з інструкцією для медичного застосування вкладають у коробку.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ІПСЕН БІОФАРМ ЛІМІТЕД/ (IPSEN BIOPHARM LIMITED).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

ЕШ РОУД РЕКСХЕМ ІНДАСТРІАЛ ЕСТЕЙТ РЕКСХЕМ КЛУЇД LL13 9UF, ВЕЛИКА БРИТАНІЯ/ (ASH ROAD WREXHAM INDUSTRIAL ESTATE WREXHAM CLWYD LL13 9 UF, UNITED KINGDOM).

Дата додавання: 17.07.2018 р.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на ДИСПОРТ® порошок для р-ну для ін’єкцій 500 ОД в містах України

Вінниця 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Вінниця, вул. Антонова, 40А, тел.: +380432605106

Дніпро 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Дніпропетровськ, бульв. Слави, 40, тел.: +380567940024

Запоріжжя 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Запоріжжя, вул. Європейська, 5А, тел.: +380612287050

Івано-Франківск 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Івано-Франківськ, вул. Гаркуши Іллі, 24, тел.: +380675604635

Київ 7107.08 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.17 грн./уп.
«БІЗНЕС ЦЕНТР ФАРМАЦІЯ» Київ, вул. Тимошенка Маршала, 29, тел.: +380442777722

Львів 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Львів, вул. Удатного, 5, тел.: +380675680684

Миколаїв 7228.15 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Миколаїв, вул. Чкалова, 91А, тел.: +380512769961

Полтава 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Полтава, вул. Дмітрієва Миколи, 6Д, тел.: +380532625085

Рівне 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Рівне, вул. Князя Володимира, 109Б, тел.: +380362420455

Тернопіль 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Тернопіль, вул. Текстильна, 28Ч, тел.: +380352561257

Харків 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Харків, вул. Полтавський шлях, 53/55, тел.: +380577284145

Херсон 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Херсон, вул. Привокзальна, 1, тел.: +380552701250

Черкаси 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Черкаси, вул. Дашковича Остафія, 19, тел.: +380472590164

Чернівці 6873.8 грн./уп.

ДИСПОРТ® пор. д/р-ну д/ін. 500 ОД фл. № 1, Ipsen Pharma ..... 6873.8 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Чернівці, вул. Головна, 200, тел.: +380372931378