• Кабинет
 • Архив


  ІМУНОГЛОБУЛІН ПРОТИ ВІРУСУ ГЕРПЕСУ ЗВИЧАЙНОГО 2 ТИПУ ЛЮДИНИ (IMMUNOGLOBULINUM CONTRA HERPES VIRUS SIMPLEX TYPUS 2 HUMANUM)

  Біофарма Плазма

  Склад і форма випуску

  р-н д/ін. амп. 1,5 мл, №  5, №  10

  Специфічні антитела до вірусу герпеса простого II типу 1 доза

  р-н д/ін. амп. 3 мл, №  5

  Специфічні антитела до вірусу герпеса простого II типу 2 дози

  За рецептомDC

  ІНСТРУКЦІЯ про застосування медичного імунобіологічного препарату

  Загальна характеристика

  Основні властивості

  прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні допускається поява незначного осаду, який зникає при струшуванні. Препарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена із плазми крові людини, перевіреної на відсутність антитіл до ВІЛ-1, ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В, очищеної та концентрованої методом фракціонування спиртоводними розчинами для осадження, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Вміст білка в 1,0 мл препарату від 0,09 г до 0,11 г. Титр антитіл до вірусу герпесу звичайного 2 типу складає не менше 1:640. Препарат не містить консервантів та антибіотиків.

  Якісний та кількісний склад

  Діючі речовини — специфічні антитіла до вірусу герпесу звичайного 2 типу — титр антитіл складає не менше, ніж 1:640;

  Допоміжні речовини — гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

  Форма випуску

  Розчин для ін’єкцій.

  Код АТС J06BB. Специфічні імуноглобуліни.

  Імунологічні і біологічні

  властивості. Діючою основою препарату є антитіла, специфічні до вірусу герпесу звичайного 2 типу, зокрема імуноглобулін G. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

  Показання для застосування

  Препарат застосовують з метою лікування різних за клінічними проявами захворювань, спричинених вірусом герпесу звичайного 2 типу: первинної та рецндивуючої урогенітальної інфекції у чоловіків та жінок; генітальної герпетичної інфекції у вагітних жінок та пов’язаної з нею акушерської патології.

  Спосіб застосування і дози.

  Імуноглобулін вводять внутрішньом’язово.

  Первинна та рецидивуюча генітальна герпетична інфекція — внутрішньом’язово 1,5 мл (1 ампула) 1раз на три дні. Курс лікування — 7 ін ‘єкцій, а також місцево- обробка пузирчатих герітетичних висипань.

  Герпетична генітальна інфекція у вагітних жінок. Перший курс лікування розпочинають після 12 тижнів вагітності. Препарат вводять внутрішньом’язово 1,5 мл (1 ампула) І раз на три дні, курс — 6 ін’єкцій. Другий курс розпочинають після 36 тижнів вагітності. Препарат вводять внутрішньом’язово 1,5 мл (1 ампула) 1 раз на три дні, курс — 6 ін’єкцій, після чого імуноглобулін вводять інтравагінально шприцом без голки по 1,5 мл (1 ампула) 1 раз в день протягом 5 днів після попереднього промивання піхви фізіологічним розчином.

  Побічна дія

  Реакції на введення: імуноглобуліну, як правило, відсутні. У поодиноких випадках можуть виникнути місцеві реакції у вигляді гіперемії та підвищення температури до 37,5 °С протягом першої доби. В окремих людей із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу, а у виключно рідких випадках — анафілактичний шок. У зв’язку з цим особи, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

  Протипоказання

  Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим з алергічними захворюваннями, в тому числі в анамнезі, в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Препарат не слід вводити внутрішньом’язово у випадках тяжкої тромбоцитопенії та інших, порушеннях гемостазу. Препарат протипоказаний при гіперчутливості до Ig людини, особливо у рідкісних випадках при дефіциті Ig А та наявності антитіл проти IgА.

  Особливості застосування.

  Введення препарату внутрішньовенно заборонено! Особам з імуно- патологічними системними захворюваннями (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії.

  Застосування при вагітності і годуванні груддюДовготривалий клінічний досвід застосування імуноглобуліну не підтверджує, якої-небудь негативної дії на матір та плід під час вагітності або на новонародженого. Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини, що варто розглядати як позитивний ефект.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

  Можлива комбінація з іншими протигерпетичними препаратами безпосередньо перед застосуванням імуноглобуліну або одночасно.

  Несумісність

  При введенні несумісний в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

  Передозування

  Не досліджувалось.

  Вплив на здатність керування автотранспортом

  Не впливає.

  Умови зберігання.

  У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови відпуску

  За рецептом.

  Пакування

  По 1,5 мл або 3,0 мл в ампулах. По 5 або 1,0 ампул, у пачці.

  Виробник

  ПрАТ «БІОФАРМА». Україна.

  Адреса. Україна, 03680, м. Київ, вул. М Амосова. 9, тел. (044) 275–16–04, (044) 275–91–50, (044) 521–15–39.

  Дата додавання: 16.01.2019 р.
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko