• Кабинет
 • Архив

  ІМУНОГЛОБУЛІН ЛЮДИНИ АНТИХЛАМІДІЙНИЙ (IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM ANTICHLAMYDICUM)

  Склад і форма випуску

  р-н д/ін. 1 доза амп. 1,5 мл, №  10

  Імуноглобулін людини антихламідійний 1 доза

  р-н д/ін. 2 дози амп. 3 мл, №  5, №  10

  Імуноглобулін людини антихламідійний 2 дози

  За рецептомDC

  ІНСТРУКЦІЯ про застосування препарату

  Загальна характеристика

  Основні властивості: препарат являє собою імунологічно активну білкову фракцію, яка виділена з плазми крові донорів, обстежених на відсутність поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg), антитіл до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-1, ВІЛ-2), антитіл до вірусу гепатиту С, очищена та концентрована методом фракціонування спиртоводними осадниками, а також пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Вміст білка в 1,0 мл препарату від 0,09 г до 0,11 г. Прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні допускається поява незначного осаду; який зникає при струшуванні. Препарат містить антитіла до Chlamydia trachomatis. Препарат не містить консервантів та антибіотиків.

  Якісний та кількісний склад

  Діючі речовини — специфічні антитіла до Chlamydia trachomatis — титр антитіл IgG до Chlamydia trachomatis не менше 1:80.

  Допоміжні речовини  — гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

  Форма випуску.

  Розчин для ін’єкцій;

  Код АТС J06В В. Специфічні імуноглобуліни.

  Імунологічні і біологічні властивості

  Діючою основою препарату є імуноглобуліни, зокрема імуноглобулін G, специфічний до Chlamydia trachomatis. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G також спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

  Показання для застосування.

  Препарат застосовують з метою лікування хламідійної інфекції, зокрема з ураженням урогенітальних шляхів, в тому числі сальпінгіту, сальпінгоофориту, кольпіту, уретриту, простатиту, циститу, уретропростатиту, не виношування вагітності, безпліддя та ін.

  Спосіб застосування і дози.

  Імуноглобулін вводять внутрішньом’язово.

  Для лікування урогенітальної хламідійної інфекції дорослих, в тому числі вагітних жінок, імуноглобулін вводять 5–6 разів, один раз на 3 дні в дозі 3,0 мл. Препарат може також застосовуватись у вигляді місцевих інсталяцій в уретру та піхву в дозі по 3,0 мл.

  Побічна дія

  Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках у місці введення препарату можливий розвиток місцевої реакції у вигляді гіперемії та загальної реакції у вигляді підвищення температури тіла до 37.5 °С протягом першої доби, В окремих випадках у людей із зміненою реактивністю організму можуть виникати алергічні реакції різного типу, а у виключно рідких випадках — анафілактичний шок. У зв’язку з цим особи, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

  Протипоказання

  Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі тяжкі алергій ні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, що страждають на алергійні хвороби або мають в анамнезі тяжкі алергійні захворювання, в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати.

  Особливості застосування.

  Після закінчення терміну придатності, використання препарату неприпустиме. Особам, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби: крові, сполучної тканини, нефрит та ш:), їмуноглобулін варто вводити на фоні базової терапії.

  Застосування при вагітності і годуванні груддю. Довготривалий клінічний досвід застосування імуноглобуліну вказує на те. що не слід очікувати якої-небудь шкідливої дії на матір та плід під час вагітності або на новонародженого.

  Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

  У комплексній, терапії сумісний з іншими групами препаратів. Доведена терапевтична ефективність лікування імуноглобуліном проти С. trachomatis як монотерапії, так і в комбінації з антибіотиками.

  Несумісність

  Несумісний в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

  Передозування

  Дані по передозуванню препарату не встановлені.

  Вплив на здатність керування, автотранспортом. Не впливає.

  Умови зберігання.

  Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для. дітей місці.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови відпуску

  За рецептом.

  Пакування

  По 1,5 мл або 3,0 мл в ампулах. По 5 або 10 ампул разом, з інструкцією про застосування у пачці з гофрованою вкладкою або з полімерною вкладкою із плівки полівінілхлоридної для розміщення та фіксації ампул.

  Виробник

  ПрАТ «БЮФАРМА», Україна.

  Адреса. Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9, тел. (044) 275–16–04, (044) 275–91–50, (044) 521–15–39.

  Дата додавання: 16.01.2019 р.
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko